Skocz do zawartości
Gość

Przenoszenie Partycji Systemowej Na Drugi Dysk

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo.

Poszukuję jakieś dobrej rady/pomocy przy przenoszeniu partycji na drugi dysk.

Szybkie fakty:

-dysk 160GB z partycją systemową wielkości ~120GB

-dysk 500GB z partycją 160GB i resztą nieprzydzieloną.

Zależy mi na bezstratnym przeniesieniu partycji systemowej z jednego hdd na drugi. Chcę by system działał jak działa do tej pory i nie było problemów z zainstalowanymi już programami.

 

Wczoraj walczyłem około 3godzin z programem Paragon Drive Backup 9. Udało mi się stworzyć kopię partycji na drugim dysku, ale po jej odtworzeniu Windows nie wstał - krzyczał o braku pliku ntoskrl.exe. Próba naprawy systemu za pomocą płytki nic nie dała, a chkdsk stwierdził poważny błąd na partycji. Skończyło się na formacie i szukaniu innych sposobów.

Prosiłbym ludzi którzy przerabiali już taki temat o porady, jakiego softu użyć, czy też podpowiedź co robię źle.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acronis True Image i opcja klonowania dysku. Szybko i bezproblemowo.

Wielkie dzięki. W ciągu godziny miałem przekopiowane obie partycje. Wszystko działa jak pszczółka i pracuję już na nowym hdd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...