Skocz do zawartości
Lagier

DFI i KT400A ???

Rekomendowane odpowiedzi

takie male info/pytanie/zdziwienie nie wiem jak to nazwac ;) :) przegladalem dzisiaj kwietniowego chipa i natknalem sie na reklame plyt glownych marki DFI :) Firma oferuje dwa najnowsze modele z serii LANPARTY na chipsetach nf2 i (uwaga :!:) kt400A 8O nie wiedzialem ze juz jest w sprzedazy/dostepny ten chipset :? (bynajmniej w polsce) wie ktos cos na ten temat ??

pozdrovka

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze dostepny jest tylko w formie papierowej, a moze i faktycznie juz jest fizycznie.

 

ciekawe tylko czy bedzie dzialal poprawnie (w przeciwienstwie do kt400) przy fsb > 17x mhz. jesli tak to juz jest jakis argument za kt400a w stosunku do kt400

 

bo sensownosc ramu asynch 400 jest nikła... co z tego ze da sie obsadzic wszystkie 3 moduly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tylko czy bedzie dzialal poprawnie (w przeciwienstwie do kt400) przy fsb > 17x mhz. jesli tak to juz jest jakis argument za kt400a w stosunku do kt400

 

bo sensownosc ramu asynch 400 jest nikła... co z tego ze da sie obsadzic wszystkie 3 moduly...

Mozna prosic o rozwiniecie watku dzialania poprawnego powyzej 17x mhz ? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś kt400 działające stabilnie przy fsb 190 np ?

miales kiedykolwiek cokolwiek na kt400 ? jakos bez problemu osiagnolem fsb 190 ogolnie jest caly topic o max fsb na kt400 i 190 to jest nie duzo ... Wiec mozna poprosic dalej o rozwiniecie twojej mysli ?? o fsb powyzej 17X ??? jakis link cus konkretnego ?

 

a co do topicu to plyty na kt400a sa fizycznie dostepne ale jeszcze nie w pl .. jest np Gigabyte 7VAXP-A Ultra itd itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lagier - dobrze powiedziane, niektórym...

 

hans - a podpisu mojego to nie widzi ? jakoś ja na swoje oczy nie widziałem tych dużych bądź co bądź fsb stabilnie działających na kt400... przy tym zeby byly sensowne timingi (mimo dobrych pamieci).. jakos nie podchodze do tego entuzjastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lagier - dobrze powiedziane, niektórym...

 

hans - a podpisu mojego to nie widzi ? jakoś ja na swoje oczy nie widziałem tych dużych bądź co bądź fsb stabilnie działających na kt400... przy tym zeby byly sensowne timingi (mimo dobrych pamieci).. jakos nie podchodze do tego entuzjastycznie.

Jeszcze nie wbilem sobie do glowy specyfikacji modeli asusa przepraszm 8) Jednak pisanie ze kt400 jest do bani i nic a nic powyzej 17X nie leci jest troche na wyrost ... Moze lepiej bylo by ze asus troche dal ciala .. albo jedno i drugie troche nie do konca sie spisalo .. ale wootever ja mam - sobie chwale kilka innych osob na forum tez jest raczej zadowolona (szczerze nie spotkalem sie jeszcze z takim problemem ->fsb >17X ale co tam codziennie cos nowego :) ) mysle ze to juz jest absolutny OT sie zrobil wiec zeby nie bylo tak do konca to z testow kt400a wynika ze jest niewiele szybszy od kt400 ...

 

A co do pamieci mi nie smiga tylko cl 1.5 .. bo to nigdzie nie dziala jak narazie z tego co wiem .. a reszta na maxa ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...