Skocz do zawartości
mikaelus

Jaki wentyl do 70-80zł?????

Rekomendowane odpowiedzi

Niedrogie coolerki a naprawde fajne, ciche (2500rpm), wydajne to np. JAMICON model 1030 (z wkładką miedzianą) lub 1060 (bez władki). 1030 miałem przez kilka tygodni, i bez problemu chłodził XP 2350MHz (1,75V, DLT3C) temp. max 52C. Pozdrawam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo lepszy od zwykłego Titana?????

od zwykłego titana titan z miedzianym insertem - 45-50zet

jeszcze na krate browara zostaje :D

 

aha albo titan cu5tb (cały miedziany) widziałem dzieś za 79 zł. warto potem wiatraka zamienić bo oryginalny to się 5k rpm kręci :roll: ale to jush detal

pozdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zakupilem CM XDREAM'a (zwyklego nie SE) za bodajze 75zl, standardowo glosny cholernie, nawet na minimalnej regulacji sledziem jest glosny, jak dla mnie, dlatego podlaczylem go na 7V i dalem regulacje na max, teraz go prawie nie slychac i mam i tak 36-38'C (idle co prawda) na 1700+ ustawionym mnoznikiem na 12.5 czyli na 2000+ i ciutke zwiekszone vcore. poza tym fajnie wyglada w budzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Silent Breeza. Jest bardzo cichy, ale do OC sie nie nadaje. Juz wole Igloo 2500 (bez pro), ktory minimalnie ustepuje Volcano 7+, a jest od niego o 20 dB cichszy. Wydaje zaledwie 26 dB, a V7+ 46 dB, wiec przy 26 dB mozna bezstresowo pracowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin_gps: czuje sie zobowiazany (piwo) :)

 

jednym slowem mowiac ten wentylator roxuje a cena bardzo przystepna!

no i ten komfort pracy (glosnosc pracy wentylatora)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...