Skocz do zawartości
kempes84

Starsza Grafika Pod Agp X8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio postanowilem siostrze zmodernizowac jej starego kompa i chce dokupic pamiec i karte graficzna. Z pamiecia nie ma problemu pc3200 (2gb, drogie troche, ale coz), a z karta mam problema malego. Tam jest AGP x8 i sie zastanawialem na czyms takim:

http://www.camino.pl/opis.php3?ID=34797

lub

http://www.camino.pl/opis.php3?ID=32516

 

do konca nie moge rozgryzc ktora z nich jest lepsza.

 

A moze znajde cos jeszcze lepszego? Prosze o rade. Sklep jest miejscowy, ale nie musi byc ten, moze gdzies maja taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lolwesoly

Najlepiej to sprzedać to co jest i kupić coś na am2.

Miałem fx5500, a kolega miał gf 6200.

Później kopiłem płytę z hd3200 i ta integra jest o wiele lepsza.

SLuszna sugestia. Ja miałem celerona 2.4 i radka 9600, a po sprzedaniu i dopłacie paru złotówek mam to co mam i jest duzo lepiej nawet na samej integrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowej karty AGP o rozsadnej wydajnosci i cenie juz nie dostaniesz. Do 150zl warto popatrzec za 6600GT, czy seria X800 od ATI. Powyzej to juz sie slabo w AGP orientuje.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitalna karta pod agp to sapphire ati x800 gto2 ktore tak naprade jest x850xt w przebraniu. Widzialem ja jakos ostion na gieldach po okolo 150 pln. Radzil bym ci sie nad czyms takim zastanowic...

 

edit: sorry zapomialem ze to musi byc agp.

 

wiec polecam mozliwie najwyzszy model x800...

Edytowane przez Illumin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...