Skocz do zawartości
lspm

3dmark

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi ktoś wyjaśni dlaczego na miom komputerze nie chce się uruchomić 3dmark 2003 to będę dźwięczny...

mam DirectX 9.

 

A nie włączanie się polega czymś takim że ładuje mi się ten pierwszy test (wings of fury) i po jego załadowaniu 3dmark się wyłącza... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz zeby ktos ci pomogl to musisz dokladnie problem opisac. A ty nawet nie napisales jaki masz system, stery itd. Z tego postu nie mozna nawet wywnioskowac czy ten test 1 sie wysypal czy przeszedl i sie skonczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz zeby ktos ci pomogl to musisz dokladnie problem opisac. A ty nawet nie napisales jaki masz system, stery itd. Z tego postu nie mozna nawet wywnioskowac czy ten test 1 sie wysypal czy przeszedl i sie skonczyl

W podpisie mam konfigurację.

System to xp z sp1.

Nie mam zainstalowanego 3dmarka 2001 i instalator napisał, że niektóre testy nie będą dostępne - włączyłem tylko jeden który jest aktywny. Po włączeniu uruchamia się ładowanie testu "wings of fury" - na ekranie zapełnia się pasek ładowania i kiedy się zapełni i test powinien się włączyć 3dmark się wysypuje. Bez żadnego komunikatu po prostu się wyłącza.

Może to wina sterowników bo mam te z płyty dołączonej do karty a nie najnowsze?

Po porostu zainstalowałem system na świeżo i chciałem sprawdzić jaką ma wydajność - z ciekawości tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...

mam sounda na płycie 5.1

a w configu ustawiony jest na 2 głośniki stereo....

moze sprubój dać na więcej niż stereo? może to oto chodzi, kude nomalnie, naprawde nie wiem...

acha, u mnie odpalauem go na gf4 mx... sprubuje jeszcze raz dziś lub jutro na radku i zobaczymy, czy jest to kwestia sounda, czy gfa mx...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...