Skocz do zawartości
Waldes93

Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co sie dzieje,kupilem zestaw komputerowy wlasnie z ta karta,zainstalowalem stery do karty jak i do plyty glownej:

Płyta Głowna: GIGABYTE G31M-ES2L,2GB RAM,PROCEK DUAL CORE E5200,KARTA GEFORCE 9500,Mam okropny problem z nia,poprostu gram sobie w roznego rodzaju gry,miedzy innymi GTA IV i mniej wymagajace i po godzinie grania zacina mi sie obraz i przeskakuja roznokolorowe plamki,czerwone ,zielone,niebieskie ,podobnie jak sprey na paincie to wyglada,chowa i ukrywa sie i tak co chwile i tak mróga obraz.Wiecie moze jaka moze byc tego przyczyna? prosze o odpowiedz Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzet z supermarketu? Jak tak to juz samo w sobie jest to problemem ;)

Moze byc to wina przegrzewania sie grafiki. Sprawdz temperatury na GPU podczas gry (w GPU-Z jest mozliwosc). Niestety moga przegrzewac sie tez pamieci grafiki ale to juz trzeba "paluchem" obadac

Jesli to komputer z supermarketu to winny moze byc tez zasilacz. Najlepiej podaj marke i model zasilacza.'

Jesli nic z powyzszych to mozesz miec poprostu walnieta grafike

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miesiąc temu,juz bylem raz w sklepie,to chlop mi wcisnol kita ze nie zainstalowalem dobrze sterow do plyty glownej,a byly zainstalowane dobrze.Juz nie wiem co robic,powiedzial mi tez ze jakby problem dalej tkwil to zebym przyjechal z sama karta a nei tachczyl calego kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jesteś zdenerwowany ( też bym był ), ale nie musisz przeklinać, to do niczego nie prowadzi. :)

 

Co ja bym zrobił:

- Jeśli by dalej wcisakli kity, że wszystko działa, i że to ja ( albo Ty ) stwarzasz problemy, to srałbym ( za przeproszeniem ) na tą ich gwarancje. Wymienił bym zasilacz na jakiegoś Fotrona/deltę ( jeśli chcemy to zrobić najniższymi kosztami ) i zbierał kasę na kartę graficzną z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek sprawdź kompa na markowym zasilaczu , potem temperatury ( szczególnie od karty graficznej ) .

 

A co do 9500GT to jest to mniej więcej odpowiednik 8600GT .

 

Od biedy może być , ale szukał bym czegoś innego jak masz kasę ( 9600GSO 192bit lub 9600GT / HD4670 minimum ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pkomp

spoko spoko bez przesady

odpal orthosa i obciaz kompa - jak zasilacz ma nie wydolic to sie wysypie

odpal tez cos do obciazania grafiki i zobacz czy tez dostaniesz artefaktow - jak dla mnie grafika nie wydala a ten sprzet tez nie jest tak pradozerny zeby slaba 450 nie dala rady

 

na modecomie feel 400 smiga mi podobny sprzet tylko z gf9600gt i podkrecony do 3ghz...bez stresu od 3/4 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...