Skocz do zawartości
bzykofm

Uruchomienie Kamery Rsetuje Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż problem dotyczy kompa mojej siostry:

(asus A78NX-X(czyli kastrat NF2 bez duala),

Athlon XP bodajże 2200+, 1,5 Gb ram, kingston/elixir

Radeon 9000, Maxtor 80Gb, zasiłka to neo-tec X-380.

 

Przy próbie zainstalowania kamery( Toy Eye od PS2) w momencie próby uruchomienia kamery-reset. Nie miałem niestety czasu żeby sprawdzić co jest grane. Dziwne jest natomiast to ,że reset następuje również przy próbie uruchomiewnia kamery prze skype. Komp siostry-reset, dotyczy to zarówno wspomnianego Toy Eye, jak również mojej obecnej-Logitech Sphere AF. Jedyne co mi przychodzi do głowy to zbyt słaba grafa. System XP home sp2 na pewno nie pamiętam czy sp3 już był.

Dzieki za wszelkie wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na kompie siostry obie kamery powodują reset? Jak dla mnie to wygląda to na źle podłączone USB po płyte.

 

Co to znaczy:

Przy tym kompie nie ma kamery, jest tylko przy moim, w momencie uruchomienia tamten się resetuje.

?

Bo teraz nie wiem pod który komp jest kamera podłączona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz nie wiem pod który komp jest kamera podłączona...

Kamera jest podłączona do mojego. Dzwonię do siostry na skype, rozmawiamy, jest ok dopóki rozmawiamy bez obrazu, przy włączeniu kamery-komp siostry resetuje się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A działają jej filmy? Bo u mnie kiedyś (też na socket A) uruchomienie jakiegokolwiek filmiku (videorozmowa, zwykły DivX itp.) powodowała zwis, czasem reset, pomogło wyjęcie kości RAMu, wyczyszczenie ich styków i ponowne włożenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spirytus będzie dobry, też go użyłem. Wacik do uszu zamoczyłem w nim i kilka razy przetarłem styki na RAMkach, poczekałem chwile aż dokładnie wyschną (~5 minut), poskładałem i wszystko działało jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...