Skocz do zawartości
durczyn

Proszę O Pomoc : (

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na allegro od inwazja pc laptopa... nowy fabrycznie zapakowany.. do tego poprosiłem by mi dali płyte z vista 32bit i dopisali do rachunku...

 

Ja sie z nimi kontaktuje i dowiaduje ze oni sobie rozpakowali laptopa.... wgrali viste 64.... wgrali i niewiem czy płyte dostane nawet O_o

 

Pytanie, jutro wpada kurier z laptopem... mam go przyjąć? skąd wiem ze laptop nie jest z wystawy ? używany ? ekspozycja ? nie ten system ? (płytke moge odesłać ale jest juz wgrany ! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wziąłeś opcję za pobraniem!!! z otwarciem przy kurierze to możesz go obejrzeć jeśli masz wprawne oko i nie zaplacić za niego

płytę powinni dać, łaski nie robią - chociaż to w przypadku visty nie jest konieczne, najważniejsza jest naklejka - nie zmienia to jednak faktu, że przycięli na tobie, oszczędzając na wersji pudełkowej

 

do rzeczy - ja bym odmówil odbioru i zakupu takich kombinacji - albo wysylają nówkę funkiel tak jak się umawiałem, albo na drzewo - jak tak postawisz sprawę gwarantuje Ci, że na zapleczu znajdzie się jeszcze nieotwarta szt.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odmówiłem przyjęcia, było za pobraniem, mój argument by sporu niebyło to to ze w 10 dni moge zwrócić bez powodu, kłócić sie neichce ze np wersje oem mi dali a ja zapłąciłem za box... ze dali mi np z ekspozycji lapka... tego nie dowiodę od tak a szkoda nerwów i takiej kasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę niejasno napisałeś w pierwszym poście. Jeżeli zamawiałeś Vistę pudełkową, a panowie w sklepie już Ci "jakąś" zainstalowali na lapie, to IMO nie przyjęcie przesyłki jest sprawą oczywistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...