Skocz do zawartości
kubolin

Które Będzie Najlepsze Pod Oc Dla 7750 Be

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z wyborem chłodzenia pod 7750be .mój budżet to ok 100zł

no i wytypowałem sobie następujące collery który z nich będzie najlepszy(aha Karakorum się nie zmieści) mówię od razu że nie interesuje mnie cisza tylko wydajność .te collery to :

PENTAGRAM FREEZONE HP-90 AlCu Alpaya

Xigmatek Red Scorpion (jak by mi się udało wylicytować :D )

Thermaltake V1

Cooler Master Aquagate Viva( wiem że to pseudo wc ale za stówę może się opłaca bo prawie nówka)

ZALMAN CNPS9500

czy może dołożyć parę zł i wziąć

Scythe Katana 3

lub

Arctic Cooling Freezer Xtreme

albo

OCZ Vendetta

jest też opcja żeby wziąć używaną SCYTHE NINJA PLUS rev. B i przypiłować lekko jeden z boków (o ok 5mm) aby pamięci się zmieściły

poradźcie mi która opcja będzie najlepsza może być też coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wyżej lub Arctic Cooling Freezer Xtreme.

jak masz możliwość to zobacz czy ten proc zrobi więcej niż 3.3GHz, bo często maja z tym problem.

Mój robi 3GHz na 1.275V, a 3.1GHz już na 1.5V nie chciał się ruszyć. Włączenie ACC pozwoliło podkręcić go do 3250MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc wybierz ten który Ci się podoba ;) I tak jakiś drastycznych różnic nie będzie. Xigmateki są całkiem niezłe HDT-S1283 kosztuje coś około 80 PLNów, Vendetta też ponoć całkiem przyzwoity cooler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o Thermaltake V1 bo mi się bardzo podoba

mam pytanie czy Cooler Master Aquagate Viva będzie wydajniejszy np: od Arctic Cooling Freezer Xtreme . mogę go mieć za 100 z wysyłką i tak się też nad nim zastanawiam wiem że jest słabe tylko czy słabsze od ac za 100 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o Scythe Ninja Mini bo mogę mieć ją za 80 zł

do czego można porównać Xigmatek Red Scorpion HDT-RS1283 jeżeli chodzi o wydajność

Edytowane przez kubolin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...