Skocz do zawartości
diablo500

Hdmi I Niewyraźny Obraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Jak podłączam albo kompa albo Xboxa 360 przez kabel HDMI->HDMI to przy rozdzielczości nominalnej monitora czyli 1920x1080 obraz jest niewyraźny. Zacząłem stopniowo zmniejszać rozdzielczość i dopiero przy 1680x1050 jest ok, ale wiadomo jak to wygląda na 27 calowym monitorze. Przecież FullHD powinno być wyświetlane bez najmniejszych problemów. Nie wiem czym to jest spowodowane, bardzo proszę o pomoc :sad:

Edytowane przez diablo500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fpyte mam radka to dokładnie Ci nie powiem ale powinieneś koło zegarka miec taką zieloną ikonke nvidia i jak ja klikniesz dwa razy to Ci sie powinien wyświetlić cały program do obsługi karty graficznej i tam bedzie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel jest dobry na pewno, a w monitorze są tylko ustawienie dotyczące proporcji i typu obrazu.

 

Ja już nie wiem co mam ustawić żeby było ok, już chyba kupie rozdzielacz z jednego DVI na 2 i tam wszystko podepnę.

 

Nikt już nie ma żadnych pomysłów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel jest dobry na pewno, a w monitorze są tylko ustawienie dotyczące proporcji i typu obrazu.

 

Ja już nie wiem co mam ustawić żeby było ok, już chyba kupie rozdzielacz z jednego DVI na 2 i tam wszystko podepnę.

 

Nikt już nie ma żadnych pomysłów?

A jakie masz te ustawienia proporcji obrazu? Może Ci rozciąga na cały ekran i dlatego kiepsko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie u siebie mam/miałem podobny problem z ostrością. Na 20" przez DVI czasem obraz był no po prostu nieostry. Pomagało wówczas wyjęcie i ponowne włożenie wtyczki z karty graf. przy włączonym kompie. Może coś tam nie tak łączyło, no idea. Od jakiegoś czasu spokój. Może dla świętego spokoju przeczyść styki w tych HDMI wszystkich. Jakby byl problem po analogu to poleciłbym kliknięcie w 'Auto', ale w tym przypadku raczej nie pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obraz jest niewyraźny, lekko zamazany, dziwne kolory, ogólnie do kitu, próbowałem zmieniać coś w ustawieniach monitora ale aż tyle nie da się zmienić, nawet nie ma porównania do DVI, jak znajdę chwile czasu jeszcze to zrobię fotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddaj go na gwarancje - generalnie LG od paru lat uważam za złom......a jak juz z xboxa nie potrafi wyswietlic full hd to cos nie tak z monitorem(oczywiscie mam nadzieje ze wszystko ustawione tiptop)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...