Skocz do zawartości
Kafarx

8800gs Vs 9800gt

Rekomendowane odpowiedzi

Reszta setupu to:

Proc:E2180 @ 3.0( za tydzień zmieniam na E5200 + OC

Karta: 8800GS

Płyta Asusu p5K SE ( słaba ale zaniedługo zmienię )

Ram: 2x1GB Geil Dualchannel Cl4 @ 845

Zasiłka: Be quiet Straight Power 450W

Rozdzielczośc 1280x1024 na większą monitor mi nie zabardzo pozwala (F700P flatron crt)

Edytowane przez Kafarx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten 8800GS nie radzi sobie w 1280x1024?

Heh.. w poprzednim poście zapomnialem linku ;). Ta jest z okolic rzeszowa -->http://www.allegro.pl/item661592757_gainward_hd4850_gddr3_golden_sample_od_50zl.html także zapłaciłbym tylko za karte

Ten radeon z pclab'u "wygląda" przyzwoicie.

Niby radzi, ale mogłoby być lepiej. A że mam troszke kasy to chciałem zmienić.

PS: zasilacz jest podany w setupie wyżej ;)( be quiet straight power 450W)

 

 

Heh.. w poprzednim poście zapomnialem linku ;). Ta jest z okolic rzeszowa -->http://www.allegro.pl/item661592757_gainward_hd4850_gddr3_golden_sample_od_50zl.html także zapłaciłbym tylko za karte

Edytowane przez Kafarx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Gainward tez wyglada niezle, ale gwara nie za dluga, 11.2009. Łykalbym tego z PCLaba jednak. Aha, na PCLabie tez spytaj o gware koniecznie, bo gosc z tego co widze jednak nie napisal ile, jest tylko ze papier z komputronika, wiec pewnie jest.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziubek no tak ale raczej nic nie powinno się dziać ;), przynajmniej mam taką nadzieje :D a na pclabnie gosc nie chce sprzedać przez allegro i nie wysyła za pobraniem a nie jest mi to na ręke bo ostatnio miałem problem( nie dostałem chłodzenia a kase zapłaciłem ;) ) zresztą musiałbym jeszcze wysyłke bulić ;), zalicytuje do 360 snajperem i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem HD4850 Golden sample. I mam pytanie otóż przyglądnołem się dziś i na naklejce na grafice ( znamieniowej czy coś takiego) nie pisze golden Sample to normalne, czy zostałem oszukany, bo z tego co się oriętuje zwykła jest o takiej samej budowie.

Zamieszczam screen z everesta:

post-169168-1246045448_thumb.jpg

Edytowane przez Kafarx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda dobrze bo ma pamieci 2200 mhz więc raczej GS sciągnij sobie gpu-z i zobacz :]

W gpu-z wygląda tak:

Memory 1100MHz, to już sam nie wiem...

Screen

EDIT: tak to jest jak jest się zmęczony. Wszystko ok, sprawdziłem dziś i sa to taktowania w 2d w 3d to 2200GHz

post-169168-1246050455_thumb.jpg

Edytowane przez Kafarx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...