Skocz do zawartości
Klocu

Serie bartonów i ich o/c

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś "zderzył" już Bartona z płytką Copper Shim od Thermaltake'a?

Na stronie Tt, w opisie płytki "new revision" jest adnotacja "not for Barton

 

Jeszcze nie zderzylem :D... ale z tego co wiem to wyszly nowe coppershimy (v.2) i one sa tez pod jadro Bartona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doradzice coś zastanawiam sie nad kupnem Atlona ale mam problem które brać z bartonów już zrezygnowałem bo jak ma być 2,2 2,3 to nie najciekawszy wynik chyba najlepiej 1700+ Tb JIUHB DLT3C jak dostane mam nadzieje czy może innego. Gdzieś są jakie osnaczenie ile mhz ma atlon z +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś "zderzył" już Bartona z płytką Copper Shim od Thermaltake'a?

Na stronie Tt, w opisie płytki "new revision" jest adnotacja "not for Barton

 

Jeszcze nie zderzylem :D... ale z tego co wiem to wyszly nowe coppershimy (v.2) i one sa tez pod jadro Bartona.

I tu pojawia się ciekawa kwestia...

Mam nadzieję, że tak szacowna firma jak 4max nie wymyśliła czegoś czego jeszcze Thermaltake nie wymyślił. :?

 

Oto obrazek ze strony 4max przedstwiający płytkę coppershim z adnotacją "dla Bartona":

Dołączona grafika

To zaś obrazek ze strony Thermaltake'a przedstwiający płytkę coppershim z adnotacją "not for Barton":

Dołączona grafika

 

Dla uściślenia dodam, że 4max nazywa płytkę "rev. 2.0", natomiast Thermaltake "new revision".

 

Myślę, że zaczekam na uaktualnienie strony producenta... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkreciłem bartka do 187*12.5, tylko ze moje mobo - KT400 nie idzie na 200  :(  i tuj jest ból bo pewnie bym wiecej wycisnął, a im blizej 200 to bez wzgledu na mnożnik mniejsza stabilność, strzasznie sie kisi

o to nierkoniecznie mobo. MOgą pamięci odmawiać współpracy. Sprawdź na 187 lub więcej (tyle tylko by chociaż dos się urucomił) i testuj memtestem. Mogą pamięci mówić dość. A co do mobo to jużznacznie lepsza do kręcenia jest choćby moja (abit kx7 na kt333) bo 200 robi z palcem gdzieś, a mam nawet screeny na powyżej 210 tylko grafa jużna pci bo występuje agptearing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego wykręciłem 185x 12.5 - 1.825V później mam chyba mnożnik zablokowany, bo BIOS mi go z powrotem rozpoznaje jako 2500+, spokojnie skoczyłby dalej, ale zasiłka ma niestabilne napięcia i przydałoby się jakieś WC.

Jedyna rada to podnieść jeszcze Fsb, ale jakoś sobie z tym nie mogę poradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie katuje bartona i epoxa 8rda3+ :x

 

narazie same problemy a barton dziwny 8O

 

slaby procek, 1.75V jest potrzebne do pracy na 2.2ghz :x

 

ale ciekawe jest to ze na 1.975V biega na 2.4ghz czego moj stary athlon pracujacy na 2.3ghz na 1.75V nie byl w stanie osiagnac przy tej temp. powietrza co teraz jest 8O

 

narazie borykam sie z problemami z stabilnoscia, o/c czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

new dane: procek owszem biega na 2.3ghz 1.75V ale jest z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y fabrycznie....

 

ma z<span style="color:red;">[ciach!]</span>e chace... zeby to <span style="color:red;">[ciach!]</span>stwo szlag trafil :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...