Skocz do zawartości
Granat

Dołozyć 2gb Czy Kupic 4gb?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie i liczę na sugestie:

 

Aktualnie posiadam takowe pamięci:

http://www.komputronik.pl/Podzespoly_PC/Ge...pelny,id,27986/

 

Chciałbym zwiększyć ilość ram do 4gb.

No i tu pytanko.

Kupic taki sam zestaw? Szczerze, to trochę się obawiam coby pasowały.Te które mam kupowałem prawie dwa lata temu więc może coś się pozmieniało. :wink:

 

 

Czy też kupować zupełnie nowe 4gb??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Masz asusa mn32sli , poczytaj na zagranicznym forum asusa + ocz czy nie ma problemów. Ja sam przed chwilą kupiłem 2x2gb ocz reaper, i dużo się naczytałem, że ocz nie działa. Ogólnie moja jest wybredna na ramy. Nie wiem jak z Twoją płytką.

 

Moja płyta oficjalnie wspiera ramy 800 mhz. Ja kupiłem 1066mhz i pracują z taką częstotliwością o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym asusie ocz powinny smigac jak zloto.Mialem M2N-Sli deluxe i z zadnymi pamiatkami nie mialem problemow.

Polecilem te ocz,poniewaz cena jest dobra,rownie dobrze mozesz poszukac goodramow,kingstonow,jezeli beda tansze.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Special OPS'y to najtańszy szajs. Pewnie nie zrobią nawet 800 na CL4, więc lepiej dołożyć te 3 dychy u kupić hyperX 1066 cl5. Przynajmniej Cię nie ograniczą w ewentualnym OC :wink:

 

Na płycie wspierającej oficjalnie 800 te 1066 będa chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na płycie wspierającej oficjalnie 800 te 1066 będa chodzic?

Będą, ale to ma znaczenie tylko przy OC, bo płyta odpali na 800. Generalnie masz dość sporo marek do wyboru, ale od budżetowych ops-ów trzymał bym się z daleka. Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Special OPS'y to najtańszy szajs. Pewnie nie zrobią nawet 800 na CL4, więc lepiej dołożyć te 3 dychy u kupić hyperX 1066 cl5. Przynajmniej Cię nie ograniczą w ewentualnym OC :wink:

Jakbys czytal dokladniej,to moze zauwazylbys,ze oc nie bedzie,wiec nie wiem po co sie tu prezyc.Kupic Najtanszy zestaw 800 i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co chcesz wydawac ponad 200zl na ram,ktory i tak bedzie sie marnowal??Te ktore podales juz w ogole kicha i na dodatek drogo.Powtarzam,jezeli nie bedziesz nic krecil,to bierz te ocz http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...oducts_id=11993 No chyba,ze chcesz wydac wiecej i w razie potrzeby jakby Ci sie cos odmienilo w kwestii oc,to lykaj teco podal trymek,ewentualnie poszukaj goodram pro 1066

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam poziom.Jedne i drugie beda ok,przy czym ja obstawiam za ocz.I nie pomysl,ze dlatego,ze sam mam w sygnaturce ocz,bo moje to inna bajka,kupowane za czasow gdy nie robiono g...i cena wynosila 800zl i to sciagane z Kanady,bo taniej hehee

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...