Skocz do zawartości
Gość adas123

Czyszczenie Mostka Z Pasty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adas123

czesc,

 

mam pytanie odnosnie czyszczenia mostka plyty glownej tj czym najlepiej i czym wolno czyscic owy mostek, slyszalem ze dobrze spisuje sie alkohol rektyfikowany. Prosze o porade...

 

PS. jesli pomylilem dzialy to przepraszam ale nie wiedzialem gdzie umiescic ten temat...

 

pzdr

adas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie mają zawsze rozterki w tym temacie :(

Ja w pracy chociażby używam zwykłego rozpuszczalnika, nasączam odrobiną papier toaletowy, pare ruchów, potem jeszcze trochę suchym papierem i wsio ;) Nic się nie psuje ani nie wybucha jeśli ktoś ma wątpliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykły zmywacz (najlepiej bez tych witamin i innych dodatków) + wacik kosmetyczny. i na to można przetrzeć papierem. Ew. spirytus. ale wtedy już należy uważać aby nie wylało się do gardła :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmywaczem lepiej nie bo pakują tam sporo syfu :D. Ja używam jakiegoś rozcieńczalnika do wyrobów akrylowych :D. Skuteczny, szybko się utlenia z przetartej nim powierzchni, więc z syfem nie ma problemu. Jeszcze możesz spirytusem czystym albo alkoholem izopropylowym (np wymieniony Kontakt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam jakiegoś taniego zmywacza do paznokci bo zmywa każdą pastę w mig - gdy już pasta zniknie, czyszczę po zmywaczu 100% alkoholem bez dodatków aby nie został żaden syf.

IMHO ta kombinacja jest najlepsza jeśli nie ma się płynów dedykowanych typu Kontakt

Edytowane przez saleen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat użyłem zmywacza ostanio,bo nie miałem nic lepszego i o dziwo temp poszły o 5-7C w dół (zmieniłem też paste z "jakiegoś" silikonu na coolermaster, i zrobiłem polerkę podstawki, ale to taki mały szczegół ;) )

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...