Skocz do zawartości
Dredcore

Jaki Zasilacz Do Starego Komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio dostałem dosyć starego kompa (PC2 w mojej sygnaturze) i postanowilem troszkę go odświeżyć. Wsadziłem starą nagrywarkę DVD Nec'a, zmieniłem ramy z SDRAM na DDR1, wyczyściłem z kurzu. Potrzebny mi jest jednak nowy zasilacz, bo boję się trzymać ten sprzęt z megabajtem ;f Jaki byście polecili za 30 zł? Wstępnie myślałem o takim fortronie: http://allegro.pl/item672633902_oryginalny...250w_f_vat.html Czy jest dobry i czy to nie jakaś podróba? Czekam na wasze opinie i sugestie.

Edytowane przez Dredcore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio za 30zl kupiłem Deltę 300W, powinna być nieco lepsza. :)

 

EDIT: Chyba już ich nie ma na allegro. :/

Edytowane przez HucK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też da radę:

3322074[/snapback]

Ostatnio za 30zl kupiłem Deltę 300W, powinna być nieco lepsza. :)

 

EDIT: Chyba już ich nie ma na allegro. :/

 

Mhm mhm ta Delta to super zasiłka, ciągnie full stable takie configi jak P4 3.0 + 6600GT, A64 3200+ 7600GS a nawet uwaga uwaga 100% stabilnie mój sprzęt z sig a więc X2 @2,85 + 8600GT dawała radę :D

Skoro wyparowały z Allegro to wspomnę iż mam jedną dokładnie takową na sprzedaż, powiedzmy za 25,99zł+ KW oddam ją - myślę warto jak za 100% bezpieczne PSU

które uciąga kręconego o 50% dwurdzeniowca i 8600GT ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym starociu chodzi o możliwie mocną 5tkę a cfg które wymieniłeś ciągną już z 12tki. Wziąłbym ten z mocniejsza piątką (trzeba ustalić który to).

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma 5V = 30A i 12V = 15A. A więc jest mocna 5tka - mimo to ciągnął tamte zestawy które idą z 12tki ;)

 

A tamten Duron to weźmie tyle co nic, starczy nawet ten Fortron 200W co dałem, nieważne czy zasilacz jest na 5V czy na 12V kierunkowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio za 14zł udało kupić mi się Fortrona 250-60GEN zasiłka jest genialna, ma może troszkę biedne okablowanie (ale ma 24pin z odłączanymi 4 pinami, zasilanie SATA), fana 12cm i... 2 linie 12V ;) Całość ciągnie Celka@970 2V, 2HDD,2xRAM, 9600TX i inne ciach!ły.

 

5V:18A 12V1 8A 12V2 14A ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...