Skocz do zawartości
Cinek_P

FTP w lanie

Rekomendowane odpowiedzi

Cze.Czy jest taka możliwosc zebym mial ftp u siebie w domu w sieci lokalnej, ale tak żeby nic nie kombinowac na serverze.

ja w sprawach sieci dopiero co... ale przeciez jesli to ma byc tylko dla sieci to ja to w 5 min zrobiilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze.Czy jest taka możliwosc zebym mial ftp u siebie w domu w sieci lokalnej, ale tak żeby nic nie kombinowac na serverze.

chcesz miec FTP na siec lokalna czy na internet?? bo jak na internet to bez grzebania na servie sie nie da :( jak na lokalnej to :evil: zasmiecasz forum :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chce zeby net miał do mnie dostęp.Co to za problem ustwienie ftp na lan

juz byla tutaj odpowiedz.... BEZ DOSTEPU DO SERWA SIE NIE DA!!!!!

mało tego z dostepem do serwera też nie jest prosta sprawa - szczególnie jeżeli ktoś używa progamu typu Serv-U, WarFTP

Przekierowanie portu 21 nie na wiele się da - ponieważ port ten używany jest tylko do nawiązywania połaczenia, a rzeczywisty transfer leci na wyższych portach, które o ile to są serwery na Windowach nie dadzą sie skonfigurować.

 

Z tego co znalazłem tylko Proftpd (pod linuxem) ma możliwośc pracy zza maskarady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało tego z dostepem do serwera też nie jest prosta sprawa - szczególnie jeżeli ktoś używa progamu typu Serv-U, WarFTP

Przekierowanie portu 21 nie na wiele się da - ponieważ port ten używany jest tylko do nawiązywania połaczenia, a rzeczywisty transfer leci na wyższych portach, które o ile to są serwery na Windowach nie dadzą sie skonfigurować.

 

Z tego co znalazłem tylko Proftpd (pod linuxem) ma możliwośc pracy zza maskarady

przesadzasz

jest sporo ftpow ktore daja rade zza proxy/fw nawet pod winde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...