Skocz do zawartości
Krzysiek78887

Laptop Do 3800 Zł - Mam 3 Dni Na Zakup! - Pomóżcie!

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim od października ruszam na studia i potrzebuje nowego laptopa. Zależy mi na w miare mocnym sprzęcie za tą kasę no i chyba poczekam na windowsa 7.

Na zakup mam ok.3800 zł. i musze je zainwestować na dniach ponieważ biore udział w projekcie i otrzymuje z tego tytułu stypendium.

Od kilku miesięcy zainteresowałem sie laptopem marki MSI, a konkretnie chodzi o model MSI EX625 z procesorem P8600 (NAJMOCNIEJSZA WERSJA).

Jeśli chodzi o wydajność to chyba w tym przedziale cenowym nie ma lepszego no i bardzo podoba mi się jego wygląd. Ma kilka wad takich jak lustrzana matryca i minimalnie źle spasowana obudowa jednak są one jak najbardziej do zaakceptowania.

Zależy mi na tym aby laptop miał 4 GB ramu, dobru procesor z serii intel core 2 duo (2*2 GHZ +), 320 GB na dysku oraz karte grafiki najlepiej Radzia 4670 512 MB DDR3 lub NV 9600 GT i lepsze.

Myślę jednak, że ten MSI to zdecydowanie najlepszy wybór ale jeśli macie jeszcze coś ciekawego do 3800 zł to bardzo chętnie spojrzę na wasze propozycje.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...