Skocz do zawartości
halo?!

Karta Graficzna ---> Stary Telewizor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

 

Ostatnio zastanowiłem się jakby tu podłączyć komputer z telewizorem. Nie byłoby żadnego problemu gdyby telewizor dysponował jakimś w miarę nowym wejściem, ale niestety tutaj odkrywam minusy tego faktu, że TV był kupowany jako "bdb", więc się nie zepsuł i nie było okazji do jego wymiany.

 

Karta graficzna(z siga): HDMI, DIV, VGA, Display Port

Telewizor: RCA (Compositowe) <--- tutaj pojawia się problem, nie znalazłem żadnej możliwości podłączania

 

Nie wiem czy nie można by przesłać obraz prze odtwarzacz DVD wyposażony m.in w Euro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze się do tematu imam pytanie w związku z tą przejściówką 3xRCA.Co oznacza "Należy zwrócić szczególną uwagę na to aby urządzenia które posiada gniazdo VGA miało możliwość przełączenia sygnału z RGB na Component - w innym wypadku połączenie nie będzie działało".Czy w DVD powinno byc cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki rodzaj złączki byłby ci przydatny http://sklep.rms.pl/index.php?p1255,przejs...onent-vga-d-sub.

Nie, w tym problem, że nic mi nie da :/, bo to jest 3xRCA(i żadne z nich nie jest audio). Ja, a właściwie mój TV posiada pojedyncze (nie potrójne) wejście RCA. Z tego co widzę to jedynym rozwiązaniem jest próba przesłania obrazu prze odtwarzacz DVD, ale nie mam pojęcia czy to się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że telewizor ma tylko wejście video w tym RCA .

 

Przez DVD raczej prześlesz dzwięk ( wykorzystując głośniki do niego podłączone ) , obrazu już nie .

 

Swego czasu bawiłem się 2xDVD + TV zwykły z Euro/RCA , w jednym nie łapał mi filmu , a drugi nie miał własnych głośników .

 

DVD 1 ( to z filmem ) podłączone do TV przez RCA ( 1 gniazdo ) , a z drugim DVD połączone przez kolejny kabel RCA ( 2 przewody ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...