Skocz do zawartości
Jordi23

abit nf7 - wysokie temp procka !!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

przesiadlem sie z epoxa 8rda i teraz na abicie mam temp procka o 8 stp wieksza niz na epoxie , i nie wiem dlaczego moze ktos wie pozdro

i prawidlowo Epox 8RDA(+) zaniza temp o okolo 7*C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem o tym, moze na forum TWEAK......

tak jak byl bys tak mily daj mi linka ja nie moge znalezc i nie martw sie jestem troche dluzej od ciebie na tym forum i wiem co to "szukaj"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesiadlem sie z epoxa 8rda i teraz na abicie mam temp procka o 8 stp wieksza niz na epoxie , i nie wiem dlaczego moze ktos wie pozdro

i prawidlowo Epox 8RDA(+) zaniza temp o okolo 7*C

hehe zeczywiscie kiedys mi o tym mowiles Lagier a teraz doswiadczylem to na wlasnej skorze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vcore mam w biose 1.725 , w windozie temp 46/47stp podczas grania 52 stp (wiatrak vulcano 11 obroty 2800) na epoxie w widnowsie mialem nawet 38/39stp i tak sie cieszylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz masz porządną płytę i pokazuje jak jest na prawdę. abit ma nieźle skalibrowane czujniki więc ile pokazuje tyle masz.

kolesie z epoxami niech się dowartościowują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie EPOXY zanizaja temp. Interesuje mnie to bo YoSHi ma Epoxa i sie chwali ze ma tak niska temperature a ja mam wyzsza od niego i jak wszstkie epoxy zanizaja temperature to sobnie z niego poszydze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie podczepie. jedna rzecz mnie dziwi. nf7-s ma tylko 2 czujniki temperatury czy sie myle?

 

niby w instrukcji sa 2, ale w sumie to biosach przewaznie sa tez dwie a mozna sobie mbm czytac z trzeciego. dziwne czyzby ten abit nie mial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz masz porządną płytę i pokazuje jak jest na prawdę. abit ma nieźle skalibrowane czujniki więc ile pokazuje tyle masz.

kolesie z epoxami niech się dowartościowują ;)

chlopie daj se troche na luz czytam juz ktorys twoj post z kolei i w kazdy doslownie w kazdym najezdzasz na epoxa rozumiem zarty zartami ale bez przesady nie wiem czy to mobo cos ci zawinilo czy co :? sorry ale takie teksty potwierdzaja tylko to ile tak naprawde wiesz o tej plycie. Masz abita i co z tego dobra firma nie da sie ukryc gdyby pojawil sie 3 miechy wczesniej tez bym go wzial jednak niestety nie bylo go wiec wzialem epoxa i jakos wcale nie zaluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...