Skocz do zawartości
Uhorek

Grafa Z 2xdvi I Pasywnym Chłodzeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję grafiki z pasywnym (lub bardzo cichym) chłodzeniem na PCI-E która uciągnie na raz dwa monitory w rozdzielczości 1680x1050 - tylko do aplikacji biurowych. Znalazłem takie dwie: Radeon 3650 Asus Silent Magic 512MB 2xDVI i Powercolor Radeon HD 4650 SCS3 512MB DDR2 PCI-E BOX

Ale: Miguel707 radzi unikać HD3650 i HD4650 z DDR2. Czy przy zastosowaniach biurowych opłaca się dorzucać aż 50% do wersji z DDR3? Odczuję to w ogóle?

 

Czy ktoś wie może jak głośny jest HIS Radeon HD4670 IceQ 512MB DDR3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - w programach do pisania itp. zadnej roznicy nie bedzie

Sam korzystam aktualnie z karty graficznej S3 Virge (ktos to pamieta?:D) ktora ma 'az' 2mb pamieci i jakos pracuje mi sie dobrze :) Co prawda jej max rozdzielczosc to 1152x864 przy 16bitowym kolorze ale to tylko szczegol bo nikt wiecej nie potrzebowal w 1997 roku :lol:

 

Wiec wez cokolwiek byle mialo 2x DVI

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do typowego biura nie odczujesz różnicy między Rivą TNT2 16MB a GTX295.

Riva TNT2 nie uciągnie 1680x1050, wiem bo miałem i musiałem wymienić po kupnie lepszego monitora ;)

Czy cokolwiek z 2xDVI uciągnie 2x1680x1050?

 

P.S. Kurde ale tu szybko wszyscy odpowiadają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riva TNT2 nie uciągnie 1680x1050, wiem bo miałem i musiałem wymienić po kupnie lepszego monitora ;)

Cóż, fakt tutaj nie testowałem, ale GeForce 2 32MB i Radeon 16MB z 2001 roku (laptopowy w dodatku - na zewnętrzny monitor obraz) ogarniają 1680x1050 bezbłędnie :)

 

Czy cokolwiek z 2xDVI uciągnie 2x1680x1050?

Z 2xDVI - na 100% tak

Edytowane przez saleen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda karta z 2xDVI na 100% uciągnie taką rozdziałkę. Ale jeszcze jedna uwaga co do postów powyżej: nie gadajcie chłopaki głupot o miłej pracy na grafie z 2 MB. Word może chodzi dobrze, ale już strona we flashu będzie miała zonka, o animacjach visty czy 7 nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...