Skocz do zawartości
Marcin9312

Laptop Za 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ten lapek ma całkiem fajną grafikę w tej półce cenowej. Kupiłem dopiero co Dell'a z tą grafą (tylko bez tej dodatkowej integry) i bardzo ładnie chodzi. W starsze lub mniej wymagające gry można spokojnie popykać.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

To było na maks detalach, a jak się chce wyższą wydajnośc to trzeba zmniejszyć detale albo rozdziałkę

 

Dołączona grafika

 

Myślę, że spoko graficzka za taką kasę. I mało prądu ciągnie.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci tego laptopa http://www.swiatlaptopow.pl/p/pl/5920/hp+c...5-+fu409ea.html, mój kumpel niedawno go zamawiał i jest bardzo zadowolony. Moim zdaniem to dość niska cena jak na komputer z takimi parametrami.

Chyba kpisz. To jest jakieś padło a nie notebook do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Jaja sobie robisz ?

Tamten gosc to naciagacz na swoj sklep. Obejrzyjcie jego posty, napisal 3 i we wszystkich poleca ten "sklep" swiat-laptopow. BAN him! Na pochybel spam botom ;)

Edytowane przez krawetko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Surreal

To ze akurat jestem zadowolony z jakiegoś sklepu nie znaczy od razu, że jestem tam jakimś naciągaczem od nich :o nie wiedziałem, że już się nie można wypowiedzieć i wyrazić swojego WŁASNEGO zdania na jakiś temat w tym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze akurat jestem zadowolony z jakiegoś sklepu nie znaczy od razu, że jestem tam jakimś naciągaczem od nich :o nie wiedziałem, że już się nie można wypowiedzieć i wyrazić swojego WŁASNEGO zdania na jakiś temat w tym kraju.

polecając notebooka z celeronem i zintegrowaną grafą do grania, co więcej - w takiej cenie, albo jesteś kompletnym komputerowym ignorantem albo naciągaczem - jedno czy drugie - nie warto sugerować się Twoim "niezawistnym" zdaniem".

 

wracają co tematu - polecam tego Asusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze akurat jestem zadowolony z jakiegoś sklepu nie znaczy od razu, że jestem tam jakimś naciągaczem od nich :o nie wiedziałem, że już się nie można wypowiedzieć i wyrazić swojego WŁASNEGO zdania na jakiś temat w tym kraju.

Koleś napisałeś (do momentu tego posta) 3 posty. W każdym z nich użyłeś linka tego sklepu - trochę podejżane.

 

Poza tym 4.VIII (w złym dziale :)) pisałeś o tym że chcesz kupić laptopa właśnie z tego sklepu i co forumowicze o nim sądzą.

Potem 12.VIII polecasz innego HP'ka z tej strony komuś kto chce lapka żeby troszkę pograć. A ty mu proponujesz kompa (co go kupił twoj kolega): Celerona M550 :lol: z 1GB ramu i GMA965 :blink: ze świetnym FreeDOS'em w jakże atrakcyjnej cenie 1999zł :lol: Proponuję zrobić z tego zestaw z torbą i myszką i podnieść cenę do 2299!

Tego samego dnia również dodajesz link do tego sklepu w topicu Spis Sklepów Komputerowych.

 

Może udziel się gdzieś indziej jeszcze? Zrób test tego lapka co go "kupiłeś", rozwiej swoje wątpliwości w dziedzinie komów, bo na pewno jakieś masz. I może jak już będziesz miał trochę postów w miarę OK to zacznij reklamować sklepy. Bo normalnie nic tylko :damage_wall:

 

End OT

 

Marcin9312

No i co tam kupiłeś? Przyszło już, zadowolony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...