Skocz do zawartości
timmon24

Poważny Problem Z Grafiką Radeon 9600 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem zrobić porządek w swojej obudowie i pousuwałem kurze wyjąłem swoją kartę radeon 9600 pro wkładam ponownie i zaczynają się bez przyczyny i zaczęły się same artefakty i śnieżenie .Cud że ledwo piszę tego posta teraz .

Wcześniej grafika działała jak należy 0 problemów i tak nagle. Jestem pewien że nic nie naruszyłem przy czyszczeniu . Uruchamiam komputer od kilku godzin i raz trafiło mi się tak że ekran był czytelny bez śnieżenia a tak jak obecnie kiepsko widzę co piszę nawet

 

Uważam że karta nie jest spalona ? więc co może być przyczyną

Mam do zrobienia trochę pracy na komputerze a tutaj takie coś :angry:

 

Bardzo proszę o jakieś wskazówki co zrobić , instalowałem sterowniki nowe nic nie dały

 

 

pozdrawiam

 

 

nadal kombinuje odświeżam kilka razy odpaliłem all playera i odtwarza mi film ale nadal w tle pulpitu artefakty i śnieżenie

Edytowane przez timmon24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej uszkodzone pamięci czyli karta na śmietnik. Sprawdź jeszcze kartę na innym komputerze. Z tego co piszesz to mogłeś jeszcze uszkodzić gniazdo agp na płycie, ale to mało prawdopodobne.

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...