Skocz do zawartości
justin997

Ati Tray Tools - Rozjasnienie Obrazu W Grach?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam maly problem. Ostatnio kupilem pare nowych czesci do blaszaka(dzieki podpowiedziom kolegow z ofrum), m.in. HD4850. Wczesniej mialem GF6800XT i uzywalem RivaTuner'a. Tam sobie podkrecalem jasnosc, ktora widoczna byla na pulpicie i w grach W ATI tray Tools nie moge znalezc takich opcji. Podkrecam jasnosc, ale tylko pulpitu. W grach nie ma roznicy. Mam strsznie ciemny monitor (FLATRON 775FT - stara 17').

Gdzie szukac opcji rozjsniania kolorow w 3D?

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektorych grach nie moge rozjasnic na tyle, zebym wszystko widzial, tak jak powinno to wygladac. Mam strasznie ciemny monitor. Kiedys tak nie bylo, ale juz sie troche wysluzyl. Wkoncu ma juz 5-6 lat.

W CCC probowalem, ale nic sie nie dzialo. Jesr ram opcja 'Pulpit' i '3d'. Obie opcje probowalem i nic.

Jakies jeszcze pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATT -> Video & Colors -> stwórz nowy profil kolorów z rozjaśnioną gamą/czym tylko Ci odpowiada.

 

Teraz tworzysz konkretny Game Profile -> w zakładce General ustawiasz wszystko co potrzebne, nazwę, ścieżkę do exe. W zakładce Hardware ustawiasz opcje dotyczące przechodzenia w tryb 3D i 2D po zamknięciu aplikacji, i to co najważniejsze - profil kolorów; zaznaczasz wymuszenie użycia profilu kolorów i wybierasz ten wcześniej utworzony. Można również zmniejszyć czas oczekiwania do załadownia kolorów z 10 do 1s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...