Skocz do zawartości
ArmenVanLasso

Asus P5ld2-tvm Se/s I Czarny Ekran Przy Włączaniu Komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka dni temu kupiłem płytę główną firmy ASUS P5LD2-TVM SE/S wraz z procesorem Intel Celeron Dual Core. Link:Płyta + procesor. Problem w tym,że jak włączam komputer to obraz na monitorze się nie wyświetla. Wiatraki się kręcą, słychać że dysk działa. Wszystko dobrze mam podłączone. Próbowałem nawet przywrócić ustawienia fabryczne biosu poprzez wyciągnięcie baterii na płycie.

Konfiguracja komputera:

Płyta główna: ASUS P5LD2-TVM SE/S

Procesor: Intel Dual Core E1400

Ram: 2GB Goodram na kości (kość jest nowa) PC 6400 800Mhz (non ECC)

Zasilacz: 400W Take Me z PFC (nowy)

Dysk Twardy: Samsung 250GB (nowy)

 

ps. sprawdzałem, czy nie ma gdzieś popuchniętych kondensatorów i nie widzę takiego. Głośniczek,który jest wbudowany w płytę też nic nie sygnalizuje. Proszę o pomoc

Edytowane przez ArmenVanLasso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź z innym zasilaczem i pamięcią. Btw zmieniaj tego Take Me na chociażby jakiegoś Fortrona czy Deltę z Allegor bo to szrot, szkoda ryzykować uwalenie sprzętu.

 

Próbowałem w sklepie komputerowym na innym mocniejszym zasilaczu i to samo. Tak się zastanawiam nad procesorem czy płyta go obsługuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...