Skocz do zawartości
majki84

Jaki Tani Lcd 19 Panorama Do Starego Kompa?

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pozbyc sie starego klocka crt17 i wstawic lcd, bo mam malo miejsca. Ta ma byc cos taniego, glownie net, sporadycznie starsze gry (bo komp stary wiec nowych nie pociagnie). Monitor ma byc panorama, najlepiej 16/10, wystarczy d-sub, dobrze by bylo zeby mial jakies glosniczki, nie mial lagów w grach. Generalnie najwazniejsza bedzie cena. To ma byc do kompa, uzywanego rzadko przez moja dziewczyne (żeby nie okupowała mojego:) ) wiec wyglad ladny bedzie plusem (najlepiej czarny). Rozmiar mysle ze 19, chyba ze w 20" bedzie cos taniego za male pieniadze. Grafika jest stara wiec wiekszy rozmiar to zazwyczaj wyzsza rozdzielczosc, w ktorej komp moze sie ciac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten z dvi fajny, chociaz jak dla mnie to moze byc i dsub, byle taniej, bo 500zl to troche duzo i tak jak dla mnie :) To ma byc do starego grata i nie musi miec rewelacji obrazu. Moze lepiej poszukam uzywanego, np tego lg z dvi, skoro cala reszta tanich lcd to lipa? Wogole to przydalby sie jakis sklep gdzie mozna kupic na raty. Mozecie cos polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodnyj

Odpowiedź była.

Poza głośnikami i rozdziałką różnic raczej w obrazie nie dostrzeżesz :D

LG może mieć lepszą gwarę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolacze sie do pytania, bo mam ten sam problem, szukam taniego monitora do netu i starych gier (CS, Dota). Znalazlem cos takiego "Gateway/E-Machines E19T6W" (plusem jest cena i szybki czas reakcji 3-5ms matrycy, minusem slaby kontrast 700:1). Mial moze ktos stycznosc z ta firma, a najlepiej dokladnie tym monitorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...