Skocz do zawartości
b4rt3k

Ocena Zestawu Pc+monitor+klawiatura

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic zestaw(bez grafiki ktora dokupie jak uzbieram kase, narazie integra bedzie musiala starczyc).

Monitor w zasadzie juz wybralem wiec nie sadze ze znajde cos lepszego w tej cenie.

 

1.Zestaw na AMD podaje 2 wersje na AM2 i AM3, doradzcie ktora wybrac.

Nie jeste pewien co do procesora, moze Athlon II x2 tanszy o 100zl? Jednak Phenom troche wydajniejszy i chce miec mozliwosc odblokowania rdzeni.

 

2.Nie wiem jaki dysk twardy w cenie ok 200zl max za 500gb ale moge doplacic za 1tb jak warto. Zupelnie nie rozeznaje sie w tych numeracjach Samsunga F1,F2,F3,F3r i Eco green i na dodatek nie wiem czy 5400rpm czy 7200. Ma byc wydajny ale tez cichy.

 

3.Jakie ramy? 2x2gb zarowno na am2 i am3 Na am2 mam dylemat adata czy moze ocz. Wazna wydajnosc i cena.

4.Zasilator? Ma byc cichy, z 500W, wydajny(80+), i posiadac te wszystkie zlacza(kabelki) zeby mi ich w razie potrzeby nie zabraklo ;)

5.Klawiatura lub ew zestaw w granicach 100zl. Chyba lepiej bezprzewodowa? Myche bezprzewodowa juz mam logitech kiedys kupilem do laptopa za ponad 100zl ale nie wiem czy zachowa plynnosc w grach i wyzszej rozdzielczosci, na obecnej myszce nie czuje plynnosci nawet na laptopie

 

zestaw bez grafy z monitorem, obudowa i klawiatura chce zeby wyszlo cos kolo/max 2400 bo jeszcze czeka mnie zakup grafy wciagu miesiac, dwoch...

Sklepy w ktorych kupie to ESC i emarket(monitor i pare czesci takich jak karta wifi), natomiast w morele cos ostatnio nie maja pozytywnych cen

 

takie zestawy:

 

1.

 AMD Phenom II X2 545 315

A780GXH 249

2x2gb A-Data 4GB (2x2GB) PC1066 CL5 Extreme Edition 235

hdd 195

Fortron FSP500-60APN 500W 230

moze taki lepszy i cichszy? http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...oducts_id=14969

obudowa Cool Master 149

 

Edimax karta sieciowa PCI Wireless 802.11g/54Mbit, RP-SMA, Realtek chipset 42

EVER listwa zasilająco-filtrująca STANDARD 22

Klawiatura UltraX Premium Keyboard Black   99

 

monitor w2253v 780

 

suma 2316 zl

 

2.

 AMD Phenom II X2 545 315

M3A785GXH 315

good ram 260

hdd 195

Fortron FSP500-60APN 500W 230

obudowa Cool Master 149

 

Edimax karta sieciowa PCI Wireless 802.11g/54Mbit, RP-SMA, Realtek chipset 42

EVER listwa zasilająco-filtrująca STANDARD 22

Klawiatura UltraX Premium Keyboard Black   99

 

monitor w2253v 780

 

suma 2407

 

 

Czekam na sugestie.

Pozdrawiam

Edytowane przez b4rt3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze troche za duzo sie rozpisalem i nikomu sie nie chce czytac, moze w skrocie:

piecyk za 1500 z obudowa bez karty graf., bez dvd, zasilator 500w albo 450w,wazna wydajnosc, cisza i energooszczednosc

czesci glowne z ESC, reszta moze byc z emarket jak cos jest istotnie tanszego

Edytowane przez b4rt3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...