Skocz do zawartości
zvVierzak

Który Zestaw Wybrac EDIT: Potwierdzenie wyboru

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałeś coś o zasilaczu 620W. Jeżeli masz na myśli jednostkę firmy Pentagram, to jej nie bierz.

 

Tak samo z tą kartą od Gigabyte. Jak widzę w Agito nie ma PowerColora PCS (najlepszego obecnie moim zdaniem), więc weź Sapphire.

 

I na przyszłość - następnym razem pisz to wszystko w założonym przez siebie wcześniej temacie.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra posłuchałem waszych rad i zmieniłem zamówienie na :

 

Sapphire Radeon HD 4850 Vapor-X DDR3 PCI-E BOX » Opis 426,00

426,00

Seagate Barracuda ST3500418AS (500GB, 16MB, SATA/300, NCQ) » Opis 175,00

175,00

Asus TA-8G1 czarno-srebrna » Opis 78,00

78,00

Intel Core i5 750 2.66 GHz BOX » Opis 718,00

718,00

Gigabyte GA-P55-UD3 » Opis 425,00

425,00

Goodram DDR3 2048MB 1333MHz CL9.0 BOX » Opis 129,00

258,00

OCZ PCPower&Cooling Silencer 420W » Opis 215,00

215,00

Wartość produktów: 2295,00 zł

 

Niestety wczoraj zamówiłem wcześniejszy zestaw i wysłałem email do agito z prośbą o zmianę zasilacza i grafiki.Jutro postaram sie do nich zadzwoni. Czy jest w ogóle możliwość zmiany komponentów po złożeniu zamówienia?

Edytowane przez zvVierzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś coś o zasilaczu 620W. Jeżeli masz na myśli jednostkę firmy Pentagram, to jej nie bierz.

a co z nimi jest nie tak? ... mi np działa elegancko no ale ja nie mam zbyt pradozernej grafy. chodzi o napiecia czy glosnosc bo glosny ?

Edytowane przez venat0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie są głośne, zaś ich konstrukcja nie powala. Przykładowo na tej samej konfiguracji (E2160 @ 3,2GHZ i 8800GS) to Chieftec GPS-350EB-101A pracował ciszej, niż Pentagram 460W (a ma przecież Pentagram ma na 12V 80W więcej). Na konfiguracji z E2160 @ 3,2 i HD4850 pracował jeszcze głośniej. Po zmianie zasilacza na OCZ ModXStream Pro 600W naprawdę czuć różnicę w ciszy. Tu nie chodzi mi o to, żeby ktoś brał droższy zasilacz. Moim zdaniem odpowiednimi zasilaczami w tej cenie będą Fortrony z serii GLN, a drożej OCZ ModXStream Pro (500 i 600W), a dalej Antec TruePower New.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki zamówione. Czy komuś z was agito zmieniło zamówienie za waszą prośbą w czasie realizacji tzn. zamówiłem w sobotę wieczorem(więc chyba nie pracowali) i napisałem e-mail z prośbą o zmianę zasilacza i karty graficznej(na droższe).Wysyłkę brałem za pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co komputer będzie źle funkcjonował?? nie chce jakiegoś wielkiego OC może nawet przez jakiś okres w ogóle nie będę się z nim bawił.Chce żeby stabilnie pracował.Wysłałem już im email z prośbą o zmianę bo napisaliście ze pentagram jest głośny etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...