Skocz do zawartości
dupcengier

Seria Płyt Evga P55 Express,dyskusje,opinie,biosy...

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że te mobasy evegi mają możliwość zamontowania coolera z lga 775 dzięki DPHS - 775 & 1156 Cooler Support. Sprawdzał już to ktoś w realu. Zastanawia mnie czy warto bawić sie w takie półśrodki( czytaj montować stary cooler na lga 775), czy może lepiej kupić już jakieś konkretne chłodzenie dedykowane na socket lga 1156?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to racja :wink: Trochę mnie zmylił rozstaw tych dodatkowych otworów montażowych względem osi gniazda procesora. Dodatkowo zauważyłem że mobasy z lga 1156 z tyłu, w okolicach gniazda procesora maja taką blaszkę( nie wiem czy ma to służyć lepszemu chłodzeniu czy montażowi procka do płyty). Mam nadzieje że nie będzie to przeszkadzało w montażu blackplate"a( dodatkowo będzie on minimalnie przekrzywiony) - reasumując mam nadzieje że nie wpłynie to na siłę docisku coolera do procka, a przez to na efektywność chłodzenia. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko chłodzenie na otworach od LGA775 na tych płytach EVGA nie będzie prosto tylko będzie lekko przekrzywione bo różnica otworów LGA775 i LGA1156 jest na tyle mała że inaczej tego nie mogli zrobić. Swoją drogą wie ktoś kiedy te płytki zawitają do nas. Niby w paru sklepach pojawiły się w cennikach ale dostępności brak. Na zachodzie już od paru tygodni są a u nas poza Asusami/Gigabyte/MSI nie można nic innego kupić pod LGA1156.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...