Skocz do zawartości
RatManek

Blok Wodny Na Vga Ram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. czy znalazłbym cos ala ten blok wodny na ram, ale na mojego gainward radeona 4870 gs ? bo widze ten zalman w przystepnej cenie do 100 PLN. Nie chodzi mi o full cover, nie chodzi mi o to ze sa slabe ale cena 400 to duzo dla mnie niepracujacego. wiec byloby cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie widze potrzeby uzywania bloku na ramie 4870. spokojnie wystarczy komplet alu/cu radiatorkow za 20zl. no chyba ze woltujesz niemilosiernie te ramy i wisiskasz z nich ostatnie poty, i tak dzialasz 24/7. te zlotowki juz bym wolal przeznaczyc na schlodzenie sekcji. jezeli koneicznie chcesz wode na ram to zglos sie do kogos kto robi recznie bloczki [nie bede robil reklamy], bedzie taniej i tak samo wydajnie o ile nie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhmmm a bloczek na sekcje dostane czy tez musze pisac do kogos zeby zrobil mi recznie? widzialem cos takiego od swiftecha ale cena dosc wygorowana no i Kompatybilność (wyłącznie referencyjne karty), a ja mam niereferenta :|

Dobre radiatorki + lekki nawiew i dadza radę. 

 

 

IMO nie oplaca się robić oddzielnych bloków na memki i zasilanie. Jak już to sie szarpnąc na fuulcovera, maniakalnyto na pewno ładnie zrobi i w dość niezłej cenie. Napisz do niego to będziesz wiedział. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...