Skocz do zawartości
Quzziy

Odpowietzranie Układu

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli wylaczysz kompa i chlodnice ustawisz troszke po skosie, tak by wyloty byly skierowane w gore to zobaczysz czy z chlodnicy nie wyplywaja bomble powietrza...no oczywiscie jesli masz przezroczyste weze :) ...dla pewnosci mozesz zrobic "taniec szamana" z chlodnica :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodnica nie moge manipulować ani troche ze względu na węże moge jedynie cała bude postawic do góry nogami

 

z tym ze najpierw musial bym przymocowac pompe i hdd zrobie to wieczorem jak wroce z pracy

Wywal dysk poza budę. Odpal kompa i taniec szamana. Nie rób tańca jak masz hdd bo potem badów będzie w pip. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal dysk poza budę. Odpal kompa i taniec szamana. Nie rób tańca jak masz hdd bo potem badów będzie w pip. 

Możesz też odłączyć cały sprzet czyli wtyczke z plyty. i polączyc odpowiednie piny we wtyczce aby uruchomic zasilacz i pompke :);) Ja tak robiłem a potem taniec szamana bez dyskow w srodku obudowy ;) hehe

Edytowane przez Precello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też odłączyć cały sprzet czyli wtyczke z plyty. i polączyc odpowiednie piny we wtyczce aby uruchomic zasilacz i pompke :);) Ja tak robiłem a potem taniec szamana bez dyskow w srodku obudowy ;) hehe

 

No ale co za roznica poza tym jak bede machal byle jak to pompa zaciagnie powietrze z reza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zobaczyc jak ktos robi przez 15 minut taniec szamana z moja buda :D STC-01 - ze wszystkim w srodku ciezkie jak diabli i nieporeczne ;)

 

Zamiast kombinowac jak dzicy moze warto sie zastanowic nad przeprojektowaniem ukladu ;) u siebie juz rozne kombinacje robilem, ale zawsze, czy to na pompce akwariowej, czy na cwu, po kilku minutach ukladzik byl czysty =]

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zobaczyc jak ktos robi przez 15 minut taniec szamana z moja buda :D STC-01 - ze wszystkim w srodku ciezkie jak diabli i nieporeczne ;)

 

Zamiast kombinowac jak dzicy moze warto sie zastanowic nad przeprojektowaniem ukladu ;) u siebie juz rozne kombinacje robilem, ale zawsze, czy to na pompce akwariowej, czy na cwu, po kilku minutach ukladzik byl czysty =]

Ja tak robiłem u siebie. Też St01 i waga 30-32kg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie sciemniaj, ze przez 15 min tanczyles z tym cholerstwem bez podwieszania na linie do sufitu ;) imho mission impossible ;D tu juz nie chodzi o sam ciezar, ale gabaryty i to, ze nie ma jej jak dobrze chwycic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie sciemniaj, ze przez 15 min tanczyles z tym cholerstwem bez podwieszania na linie do sufitu ;) imho mission impossible ;D tu juz nie chodzi o sam ciezar, ale gabaryty i to, ze nie ma jej jak dobrze chwycic ;)

Jak pomyslisz to nie musisz tańczyć. No chyba że chcesz mieć siłownie za free. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak moje polaczenie to

 

chlodnica - rez - pompa - cpu - gpu - chlodnica

 

i chyba lepiej by bylo zeby szlo bezposrednio z chlodnicy na gpu - cpu - i dopiero do reza ??

 

Dróga sprawa mam teraz Windows 7 i nie moge znaleść zadnych działajacych programow do krecenia grafiki (gf 8600GT)

a do temp mam tylko everesta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 chyba lepiej by bylo zeby szlo bezposrednio z chlodnicy na gpu - cpu - i dopiero do reza ??

 

2 Dróga sprawa mam teraz Windows 7 i nie moge znaleść zadnych działajacych programow do krecenia grafiki (gf 8600GT)

a do temp mam tylko everesta

1 tak jak masz jest lepiej

2 evga precision

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie ejst to bez rożnicy gdzie bo woda ma raczej ta sama temperature w całym układzie. no moze różnica będzie ale to 4-5 stopnie za blokiem i za chłodnica. ale generalnie wszedzie jest podobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie puść tak: pompka gpu cpu chlodnica rez

Arni, nie nudzi ci się już tłumaczenie kolejnemu nubowi, że kolejność połączenia w układzie ma wyłącznie znaczenie estetyczne (pomijając łatwość odpowietrzania)?

 

No ale na pewno jest różnica i taki mistrze wie lepiej, więc po co pyta... :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz nic do napisania to sie ine udzielaj w moim temacie

Użył byś szukajki, to nie dostawał byś takich odpowiedzi. W przeciągu ostatniego roku myślę, że było ok. 10 tematów tego typu... Więc nie wyskakuj Bartolomius'owi, że robi offtopa. Chciał Ci tylko 'delikatnie' zasugerować, że to już było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użył byś szukajki, to nie dostawał byś takich odpowiedzi. W przeciągu ostatniego roku myślę, że było ok. 10 tematów tego typu... Więc nie wyskakuj Bartolomius'owi, że robi offtopa. Chciał Ci tylko 'delikatnie' zasugerować, że to już było...

Dzięki, bo już ręce opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, bo już ręce opadają...

Przydała by się adnotacja w FAQ, że połączenie węży w układzie nie wpływa na wydajność. Najlepiej czcionką 48 i pogrubieniem :rolleyes: Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...