Skocz do zawartości
Bubby

Serwery PROXY darmowe i komercyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Kombinuję ostatnio nad jakimś dobrym sposobym na ukrycie mojego numerku IP. Doczytałem się na google że jedynym sposobem na to jest załatwienie sobie serwera PROXY. Czy możecie mi podać adresy WWW i PROXY dberych serwerów udzielających tą usługę? Mogą być darmowe oraz komercyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.multiproxy.org , proxy.prv.pl . Jest b. duzo stron o proxy - a szukanie odpowiedniego adresu to tez mozolna praca (polecam wybranie ktoregos z krajow europy wschodniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie spytaj sie swego dostawcy intanetu czy nie udostepnia takowego bayereczka ktory ci sie marzy ;)

Pytałem się. Dla SDI nic nie mają, a dla NEO+ AFAIR coś było. Z tym że NEO+ nie ma stałego IP i do tego nie bedą jeszcze zakładać NEO+ przez najbliższy rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli znajdziesz juz proxy to mozesz zechciec je przetestowac.

 

Polecam Advanced Administrative Tools 5 :D

 

jesli bedziesz mial jeszcze jakies problemy lub bedziesz chcial ten program to kofi@wset.edu.pl

 

--

Pozdrawiam

Kofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRH o co ci chodzi? ja mam zamowiona instalacje w srode o 16.00 wiec nie wprowadzaj mi chaosu/zametu :D

A co powiedziałem coś nie zgodnego z prawdą?? IMO zalety NEO+ kończą się na dobrym transwerze i darmowym www/e-mail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] i do tego nie bedą jeszcze zakładać NEO+ przez najbliższy rok.

?

Tak. Na SDI czekałem 4 lata. NOE+ najwcześniej założą mi za rok. A najlepsze że mieszkam w Raszynie, miasteczku przylegającym bazpośrednio do Warszawy. Dokładnie to mieszkam obok Okęcia. Całe okęcie ma SDI od 2 lat a ja pomimo że mieszkam 200m od granicy Wawa-Raszyn mam SDI dopiero od stycznia. I jak tu się nie załamać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...