Skocz do zawartości
Arcz

Problem Z Neo

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, pierwszy raz cos takiego widze. Moze to wlasnie dlatego, ze brakuje jakichs sterownikow? Szczerze Ci powiem, ze nie wiem. U mnie neostrada dziala bez zadnych sterownikow, po prostu mam podlaczony kabel do liveboxa, a od niego bezposrednio do komputera, I dziala. Moze sprobuj bez tego oprogramowania (jezeli sie da). A jak sie nie da, to dzwon na oblusge klienta, na pewno juz sie z takim czyms spotkali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na ikonie płyty prawym przyciskiem myszy, wybierz Eksploruj, wejdź do folderu Neostrada/Driver (albo od razu Drivers) i zainstaluj same sterowniki do swojego modemu. Potem skonfiguruj połączenie ręcznie (choć chyba będzie skonfigurowano i nawet będzie ikona na pulpicie - po wywołaniu wystarczy podać login i hasło do Neostrady).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu wam też doradzę.. wszystkim, którzy mają do czynienia z Neo... wyrzućcie te badziewne LiveBox'y i inne modemy od Tepsy...

 

Proponuję kupno LinkSys'a - np. WAG54G2. Posiadam i mam internet na 3 kompach - co ważne nie rozłącza się tak jak Neo...a jeśli już się rozłączy to sam naprawie połaczenie w szybki i prosty sposób. Do tego jest mały, zgrabny i wydajny. Dzięki niemu też - bardzo łatwo otworzyć sobie dowolne porty.

 

Nie instalowałem aplikacji Neostrady oczywiście - wystarczy zainstalować sterowniki z LinkSys'a, który jest przystosowany do pracy z Neostrada, wiec sobie wszystko sam ustawia, krok po kroku. Żadnych problemów, żadnych błędów, bez stresów. Szczerze polecam.. Wydatek jednorazowy rzędu 250-300zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki problem jak kupiłem neo, było to ze 100 lat temu. Nowa instalka systemu rozwiązała problem. A tak na przyszłość, to tak jak koledzy pisali, nie instaluj tych gówien od TP. Kup router a zapomnisz o takich problemach. Ja mam co prawda stery od Sagem + Cfos, bo jest wydajniej niż na routerze, zero awaryjności od momentu jak zaprzestałem używać tej dziwnej aplikacji tp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki problem jak kupiłem neo, było to ze 100 lat temu. Nowa instalka systemu rozwiązała problem. A tak na przyszłość, to tak jak koledzy pisali, nie instaluj tych gówien od TP. Kup router a zapomnisz o takich problemach. Ja mam co prawda stery od Sagem + Cfos, bo jest wydajniej niż na routerze, zero awaryjności od momentu jak zaprzestałem używać tej dziwnej aplikacji tp.

ja polecam nie instalowac tego programu od neo. Miałem go ok. 2 lat teraz od 0,5 roku jade bez niego i jest lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...