Skocz do zawartości
michaln007

Prośba O Sprawdzenie Zestawu I Kilka Pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Czy taki zestaw będzie dobry ? w podwieszonym temacie był zestaw na którym się wzorowałem jednak nvidia bardziej za mną przemawia i wymieniłem kilka elementów na tańsze typu dysk i zasilacz (500W zamiast 600) i dlatego pytam czy taki zestaw będzie dobry i drugie pytanko czego mi jeszcze brakuje żeby zestaw kompletnie poskładać żeby był ready to run :)nie wiem jakieś wentlatorki czy coś (bo w ej obudowie niby są 2)

 

Procesor : Intel Core i7 920 - 1020 zł

Chłodzenie procesora : Scythe Mugen II - 170 zł

Pasta Termoprzewodząca : Arctic Silver 5 - 25 zł

Płyta Główna : ASRock X58 Extreme - 565 zł

RAM : Kingston 3x2GB 1333MHZ - 369 zł

Karta Graficzna : Asus GeForce GTX 275 896MB DDR3 - 799 zł

Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500W - 299 zł

HDD : Samsung 320GB 7200rpm 16MB - 159 zł

Napęd : Samsung SH-223B SATA - 95 zł

Obudowa: Cooler Master Elite 310 - 149zł

 

Cena całego zestawu to ~3700 do tego jakiś monitorek 17-19 cali za 300 zł klawa, mycha i mam zestaw za niecałe 4k

Edytowane przez michaln007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz grać na tym? Jeśli tak to monitor jest nieporozumieniem, dokładniej jego rozmiar. No może nie sam monitor, ale jego połączenie z tak drogim sprzętem. W tak relatywnie niskiej rozdzielczości tańszy sprzęt da sobie radę równie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn chce mieć dobry komputer (a muszę zrezygnować z zamiaru kupna lapka Asusa G51VX-RX05 bo jest poprostu za drogi) w domu mam monitor 17 i mi w zupełności wystarcza jest w sam raz. Ale na razie na monitorze się nie skupiam. Najpierw chce komputer poskładać i czy możesz (możecie coś powiedzieć o tym zestawie) skomponowałem go z zestawu za 3,5K tyle że dałem słabszy zasilacz 500W no i kartę nvidi i nie wiem czy dobrze zrobiłem ze pozmieniałem niektóre parametry czy potem wydoli ewentualnie pod rozbudowę etc. No i czy to jest już zestaw gotowy do poskładania i uruchomienia :) nie wiem czy trzeba mu tam jakieś wentylatory dodatkowe etc.

Edytowane przez michaln007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...