Skocz do zawartości
Pantas

Netbook Na Studia Informatyczne 10" W Górę Do 2 Tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wybieram się na studia informatyczne i przymierzam się do zakupu netbooka. Do tej pory nie miałem z nimi doświadczenia, ale chodząc po sklepach i przymierzając się stwierdzam, że musi mieć dobrą klawiaturę wyprofilowaną taką ze ściętymi ładnie klawiszami, żeby się wygodnie pisało to jest dosyć istotna kwestia, bo niektóre z nich miały płaskie całkiem klawisze i jednym palcem naciskałem na raz 3 ;) Ale przejdźmy do sedna i moich wymagań:

 

- netbook o matrycy od 10"-12.5"

- cena do 2 tys zł

- Bluetooth

- WIFI

- karta sieciowa LAN wbudowana

 

To w zasadzie tyle, mam nadzieję, że mi pomożecie ;)

Edytowane przez Pantas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie znam klawiatury Asusowej, ale w tym przedziale cenowym jest bardzo sympatyczny model K50IJ tejże firmy : http://www.allegro.pl/item749354865_asus_k...0_k50ij_fv.html .

Znam i polecam klawiatury w Dellach i w Lenovo, ale tu ciężko coś poniżej 2k znaleźć (Dell Studio to wydatek rzędzu 2300-2500PLN w podstawowej konfiguracji)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do tego dobrą w miarę stacjonarkę którą planuję ciągle rozbudowywać, także będzie to drugi komputer typowo na studia, do pracy.

 

Czy takiego netbooka za pomocą D-Sub podłącze bez problemów do monitora LG Full HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy od filmu ..

720p powinny dać rade zdekodować

1080p już cieżej

zależy też od kodeka

Czy takiego netbooka za pomocą D-Sub podłącze bez problemów do monitora LG Full HD?

podłączysz ;) Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem w podobnych kategoriach jak Ty... i zapadło na acera 3810T ale juz chyba w vobisie sie wyprzedaly za 2300 zł . D-subem podłączysz ale jakość obrazu z lapka ze zintegrowanej grafy bedzie malo ciekawa, hdmi to juz jest poziom d-suba w stacjonarnych kompach. Zreszta na notebookcheck przy recenzji mojego lapka jest pokazana jakosc obu wyjsc bo w nim tez hdmi jest. Ogólnie to poniżej 2k to widze jedynie lenovo U350 i chyba warto miec te 13 cali, komfort pracy lepszy raczej no i spokojnie do plecaków wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...