Skocz do zawartości
Pawliszak

[3500zł] Ocena Kompa Tuż Przed Kupnem

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Właśnie jestem na etapie kupna sobie komputera do gier bez monitora (mam 19" belinee). Mam na ten cel 3500 zł. Komputer ma być z komputronika (mam go w mieście, a przy odpowiedniej gadce, ceny można nieźle zbić) Komputer ma być na Core i5. Wymyślony przeze mnie zestaw:

 

1. Asus P7P55D Zawiera: karta sieciowa, karta muzyczna 553,00 zł

2. Intel Core i5 750 2,66 GHz BOX 789,00 zł

3. Patriot Viper II DDR3 2x 2GB 1600MHz CL7 Core i5 + 3DM 446,00 zł

4. GeForce with CUDA GTX 275 Galaxy 896MB HDMI&DVI (PCI-E) 849,00 zł

5. Samsung SpinPoint F3 500 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) 189,00 zł

6. Antec Gamer Three Hundred Case - bez zasilacza 255,00 zł

7. OCZ StealthXStream 600W SLI 305,00 zł

8. LG SuperMulti DVD+/-RW GH22LS50 LightScribe bulk black (Serial ATA) + soft 115,00 zł

Suma brutto: 3 501,00 zł

 

Z góry dzięki za odp, pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak: płyta główna, procek, dysk twardy, obudowa, napęd, zasilacz jest jak najbardziej okey:) Teraz tak: ramy za drogie, lepiej weź jakieś tańsze 4 GB np. od A-Data ok. 330 zł:P Monitor ten co posiadasz to totalna pomyłka pod ten zestaw, a na pewno pod samą kartę graficzną. Minimum przydałby się monitor 22` (ok. 600 zł), no i grafę można wziąć tańszą, mam tu na myśli HD 4890 (ok. 690 zł), tak samo wydajna jak ten GF...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...