Skocz do zawartości
Sleyck

Blueskreen

Rekomendowane odpowiedzi

OD tygodnia mam nowy komputer( po modernizacji) Zmieniłem w nim procesor ram dyski i zasilacz

od tego czasu mam w roznych sytuacjach resety i bluesrkeeny.

Moj sprzet to

 

gigabyte p35 ds4 v2---- bios F14

intel q9550 ---nie krecony

dominatory 1066 2x 2GB + fan( sciglem go narazie bo myslalem ze moze on cos zwisy robi ,raz cos buczało)

2x WD caviar black 500GB

X-FI fatality

tagan 600W

ge force gtx 275 896MB gigabyte nie krecony

 

--------

Wywala mi blueskreen kiedy jestem w windowsie( Vista 64x SP2) ,kopiuje cos czasem , instaluje(tak bylo na poczatku) robilem juz 4 razy formata i instalowalem stery ) kiedy gramem. w Wczoraj robielm test prime 95 i wywalil mi blueskreen, zmienilem zaawansowane timingi na dosc wysokie i było ok przez ( 2h i 30 mintut). dzis znowu odpalilem prime 95 /wczesniej gralem/i po 30 bleuskreen (mam go na zdjeciach) BAD_POOL_CALLER, wczsniej mialem inne kominikaty na aniebieskim ekranie

Driver_IRQL_Not_Less_Or_Equal

przy jakism restarcie!

 

Nic nie krecone. niewiem o co chodzi!

 

Prosze bardzo o POMOC!

 

Pozdrawiam

 

Przemek

 

Edit mem testat tez robielm przez godzine!

Edytowane przez Sleyck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź co te BSOD zawierają specjalnym narzędziem Microsoftu Debugging Tools for Windows mi pomógł nie raz chociaż by ostatnio miałem blue screeny w grach i co się okazało błąd powodował plik RtkHAud.sys czyli od sterowników dźwięku zainstalowanie najnowszej wersji sterów rozwiązał problem a więcej poczytaj tutaj, będziesz chociaż wiedział co powoduje te błędy:

http://forum.computerworld.pl/artykuly_uzy...ws-t171701.html

 

PS. Spróbuj też uruchomić kompa raz na 1 kości ramu a potem na odwrót i testować :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łaska kontynuować w tym samym temacie ? Potrzebny kolejny ? Poprawnie w j. angielskim pisze się bluesCreen bo taką nazwę dał tej stronie Microsoft.

OMG nie wiedziałem że taki post już istnieje i od kiedy taki problem dodaje się do działu Oprogramowanie jak bym wiedział to nie pisał bym tu postu :-/

Edytowane przez Spider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...