Skocz do zawartości
ban

Laptop Za 2500

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze tego typu tematów było już na pewno dużo, ale pytam bo chciałbym mieć jak najnowsze informacje, poza tym ludzie z tego forum zawsze mi dobrze radzili. Wiec proszę o waszą rade jakiego laptopa kupić za około 2500zl. Potrzebuje go na studia, raczej nie będę na nim grał w jakieś cuda, ale na pewno będę chciał odtwarzać filmy.

z góry dzięki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli większość laptopów spełni Twoje oczekiwania :) Do takiego codziennego użytkowania nadaje się każdy w miarę przyzwoity sprzęt. Tanie i dobre są HP, na przykład Compaq 2133 albo fajny jest też Compaq Presario C791EM. Chyba, że masz jakies specjalne wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy co rozumiesz przez niegranie w cuda ;]

 

Lenovo G550G z i4500m HD i VHP za 2000zł - lekki, tani, nieźle trzyma na bateriach, HDMI/ExCard klawa numeryczna, OS - nie do grania raczej (~770pkt 3dmark06)

tradycyjnie Dell 1555 - 2300-2500zł- kompromis pomiędzy wydajnością graficzną a pracą na bateriach

 

można wymienić jeszcze sporo modeli, ale :

 

- Czy będziesz kozystał z HDMI ?

- Jak to z tymi grami ? ;]

- OS masz z MSDN AA ? czy też twoja uczelnia nie jest tym programem M$ objęta ?

- duże wymagania co do pracy baterii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop mi jest potrzebny do wszystkiego i do niczego. Bardziej pewnie będzie mi się przydawał do niczego:D, po prostu chodzi o to ze jak już uzbierałem te 2,5k to chce mieć za to możliwie najlepszy. Lenovo G550G by mi spasował, co byście powiedzieli o Acer AS 5738G-664G50, Core 2 Duo T6600 2,2, 500GB, 4GB ram, ATI Mobility Radeon HD 4570.

Compaq 2133 dla mnie ma raczej za mały wyswietlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...