Skocz do zawartości
BuZeK

Karta Graficzna + Tv Led 32 Cale

Rekomendowane odpowiedzi

witam, w najblizszym czasie bede kupowal sobie taki telewizor (sugestie mile widziane) i zastanawiam sie nad karta graficzna, dzieki ktorej moglbym sobie pograc na tv, albo odpalic filmy w HD...

 

 

http://www.allegro.pl/item754104163_samsun..._hurtownia.html

 

oto moj sprzet:

Althlon Dual Core 5050e 2,6 ghz

4 gb ramu

zintegrowana grafika

350 W, MC -350ATX 2.0 PFC (w przyszlosci bedzie przesiadka na Phenoma II, dlatego pewnie zmiana zasilacza mnie nie ominie, byc moze juz do grafiki bede musial zmienic?)

 

podstawowe pytanie czy grafika powinna miec HDMI zeby nie tracic na jakosci przesylanego sygnalu czy wystarczy DVI i przelotka/przejsciowka?

 

zalezy mi na niskim poborze energii (dlatego tez taki procesor)

 

jak wystarczy DVI to wybor padlby na Asus GeForce 9600GSO TOP 384MB

 

jak potrzebne HDMI, to PCI-E SAPPHIRE RADEON HD4730 512MB GDDR5 4730 BOX

 

warto moze doplacic do 4770 (4730 trudno dostac z hdmi)? pytanie czy zasilacz styknie tymczasowo, bo wolalbym zminimalizowac koszty, ale grafika powinna byc na dluzszy czas, zeby nie wymieniac zbyt szybko, nie bede krecil, jestem sklonny kupic cos lepszego mimo, ze procek moze spowalniac... cena max ok 400 zł

 

Radeon 4770 HIS 512MB HDMI&DVI (PCI-E) iCooler III

lub

ASUS HD 4770 512MB 128bit PCI-E Formula?

Edytowane przez BuZeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie kazda karta obsluguje rozdzielczosc full hd. Jesli chodzi o wyjscie HDMI to karta nie musi go posiadac. Kupujesz kabel DVI -> HDMI podlaczasz, ustawiasz na telewizorze PC MODE na wejsciu w ktore jest wpiety kabel i ktore jest dedykowane do podpiecia peceta. W sumie tyle... Ja uzywam juz 32 calowych samsungow od ponad roku jako monitorow i nigdy nie bylo zadnych problemow :) Na poczatku mialem 32A656 teraz 32b650. Na twoim miejscu zainteresowal bym sie jeszcze input lagiem jaki posiada dany TV bo jesli jest on zbyt duzy to mozesz zapomniec o graniu. W ogole to poszukaj na forach hdtv informacji czy ten model ktory chcesz nadaje sie na monitor komputerowy. Samsung od dawna robil sprzet ktory idealnie nadawal sie do podpinania pod PC ale nie wiadomo czy w tym nowym modelu cos nie pozmieniali. Zeby sie nie okazalo ze zostaniesz ze sprzetem za 3 tys ktory po podpiciu pod pc ma rozmazane ikony... Co do zasilacza to zbytnio ci nie pomoge... Moze ktos inny siedzi w temacie to ci podpowie ale ja po prostu kupilbym karte wpial i zobaczyl co sie stanie... komp sie albo uruchomi albo nie, albo bedzie chodzil stabilnie albo nie... jesli nie to wiesz dlaczego :) Mam nadzieje ze choc troche pomoglem. Pozdraiwam.

Edytowane przez abezus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...