Skocz do zawartości
przeciwnik

magistrala

Rekomendowane odpowiedzi

podkręciłem dzisiaj proca 1700xp na 2400 xp magistrala 154 a mnożnik 12,5. temperatura w windzie 42 stopnie a w stresie dochodzi do 45 przy temperaturze otoczenia 26 stopni . i moje pytanie brzmi jaka przy tej magistrali (154) jest częstotliwość PCi ? i czy moge kręcić jeszcze magistralą bez szkód dla komputera ?płyta główna to soltek na kt 400 , dysk twardy segate barracuda 7200,7 . Leadtek 4200 Ti, karta sieciowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci proponuje żebyś ustawił magistrale na 166 a obniżył mnożnik wtedy będziesz miał AGP 66 i PCi 33 a pamięci będą miały lepszą wydajność :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci proponuje żebyś ustawił magistrale na 166 a obniżył mnożnik wtedy będziesz miał AGP 66 i PCi 33 a pamięci będą miały lepszą wydajność :!:

jak ustawie magistrale na 166 to częstotliwości PCI i AGP będą mniejsze niż na magistrali 154 ? już nic z tego nie rozumiem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja w końcu czegoś nie rozumiem... jakie masz pamięci ??? 333 MHz ??? jak ci chodzą na 154+33=187 na max timingach to jak na 166 nie chodzą ci na max timingach ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...