Skocz do zawartości
Destiny

Dzwięk w GA-7VAX

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jakość dźwięku jest wystarczająca. Sterowniki do dźwięku są dosyć mocno rozbudowane, jest sporo różnych efektów. W trayu pojawia się ikonka "Sound Effect" po otwarciu masz takie zakładki: Sound Effect, Equalizer, Speaker Configuration, Speaker Test S/PDIF-In, S/PDIF-Out. Ogólnie jestem jak najbardziej zadowolony (nie jestem audiofilem) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dźwięk jest kiepski. ALC650 nie dorównuje CMI9739. Różnica nawet na przeciętnych słuchawkach jest spora. Ucho mam delikatnie mówiąc słabe ale różnicę wychwyciłem odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie do odsluchu mp3 i ogladania filmow wystarcza w zupelnosci a jak ktos chce ultra wiernego brzmienia to kupi sobie cd player Marantza + wzmacholek + dobre glosniki i nie bedzie udawal ze jego karta dzwiekowa reprezentuje poziom wiernosci odtwarzania muzy na sprzecie Mark Levinson za kilkadziesiat tysiecy zl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest niezle - wystarczy do grania, mp3 czy tez filmow... ale jesli szukasz jakis super wrazen to lepiej sblive! zakupic. zreszta jest tak chyba ze wszsytkimi zitegrowanymi kartami dzwiekowymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do grania ten ALC650 absolutnie się nie nadaje. Miałem tego VAXa i dość gruntownie go poznałem, ogólnie niezła płyta ale dźwięk kiepski. Gigabyte powinien dać jakiś chip od C-Medii bo oni robią znacznie lepsze dźwiękówki zintegrowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...