Skocz do zawartości
Kszysiu

Problem Z Programem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moja siostra poprosiła abym sciągnął jej program... corel draw x4... problem pojawia sie podczas instalacji... po rozpakowaniu plików wyskakuje bład w którym jest napisane coś o c++... tylko że nie zdążę tego przeczytać i po około 0.5 sek. windows się restartuje....;/ a co najdziwniejsze u mnie na moim kompie normalnie się zainstalował..... może ktoś zna ten błąd?? i czego on może dotyczyć?? może coś trzeba ściągnąć??

pozdr.

kszysiu

 

ps. jak sprubóje go zaisntalować jeszcze raz to może więcej przeczytam o tym błędzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Włącz Windows update na oryginalnym Windowsie.

2. Zainstaluj:

a) Pakiet redystrybucyjny programu Microsoft Visual C++ 2005 + dodatki

b) Net framework, co najmniej wersję 2.0

3. Zakładam, że ten ściągnięty Corel to nie pirat...

4. W manualu do Corela wszystko pisze, chyba potrafisz czytać ?

5. W google.pl też wszystko pisze, chyba przeglądarka Ci działa i potrafisz ją obsługiwać ?

Edytowane przez Armo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie w wyszukiwarce wpisałem ten virtual c++ zainstalowałem i nic... widać sekundę dłużej ten błąd, frameworka nie instalowałem ale zobaczę.... corel to wersja testowa ze strony corel.pl czy tam corel.com.... nie czytałem manuala....;/ a google znalazłem tylko to żeby zainstalować tego visuala ale 2008..... spróbuje z 2005

 

EDIT

 

Ludzie kocham was:D:D:D problem rozwiązany.... moja siostra nie zainstalowała SP3 bo zawsze jej to wyskakiwało jak pracowała na baterii:D:D problem rozwiązany:):)

Pozdro!!

Edytowane przez Kszysiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...