Skocz do zawartości
Prolog

Mysz ~80zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialbym prosic o propozycje jakiejs myszki. Myszka do laptopa, moze byc bezprzewodowa, ale to dla mnie bez roznicy. Najwazniejsze by miala te min. 4-5 przyciskow (czyli te maluchy z 2 +scroll odpadaja) i byla ergonomiczna i latwa w utrzymaniu. Moja reka bedzie na niej spoczywac jakies 8h dziennie ;] wiec naprawde cos by sie przydalo przystosowanego do tego. Poprzednia mysz padla ofiara zagiec, przetarc itp w efekcie kabelek laczy raz na jakis czas. Teraz uzywalem jakiegos a4techa i byla spoko po za tym utrzymaniem czystosci ;/ Miala dwuklik, tez fajna sprawa. Dodam jeszcze ze jedyne gry jakie bedzie obslugiwala to jakies pointclick, rpgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym prosic o propozycje jakiejs myszki. Myszka do laptopa, moze byc bezprzewodowa, ale to dla mnie bez roznicy. Najwazniejsze by miala te min. 4-5 przyciskow (czyli te maluchy z 2 +scroll odpadaja) i byla ergonomiczna i latwa w utrzymaniu. Moja reka bedzie na niej spoczywac jakies 8h dziennie ;] wiec naprawde cos by sie przydalo przystosowanego do tego. Poprzednia mysz padla ofiara zagiec, przetarc itp w efekcie kabelek laczy raz na jakis czas. Teraz uzywalem jakiegos a4techa i byla spoko po za tym utrzymaniem czystosci ;/ Miala dwuklik, tez fajna sprawa. Dodam jeszcze ze jedyne gry jakie bedzie obslugiwala to jakies pointclick, rpgi.

Polecam Logitech NX80 w granicach 100zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość paranoik123

Możesz przyjrzeć się ofercie Tracera. Ogłaszają się na tracer.eu. Robią myszy do lapków (czyli małe) z dużą ilością przyciskow, więc dokładnie to o co ci chodzi. Jak sprawdzisz ceny to też okaże się to niezły wybór. Myślę, że do 100 spokojnie powinieneś wybrać coś co będzie ci odpowiadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić A4 Tech X748k ;) Niby mysz do grania, ale w codziennym użytkowaniu i pracy sprawuje się lepiej niż wyśmienicie :) Jest bardzo wygodna i ergonomiczna dla mnie. Do tego miesci się w przedziale do 80zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...