Skocz do zawartości
shinomir

Sandisk Sansa 2gb Odświeżanie Bazy Danych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w tytule temacie mam problem gdy wylączam mp3 to laduje mi się pasek "Odśwież bazę danych" nie wiem o co chodzi pasek wczytywania zatrzymuje się w okolo 60% pomyślalem żeby podlaczyc do komputera i z formatować ją ale gdy ją podlaczam komputer nie wykrywa wiecie może oco chodzi z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze ten pasek wyskakuje jesli były jakies operacje na plikach w sansie czy karcie pamięci

czy mp3 działa?sformatuj jej pamięc wprost z mp3 - jak nie pomoże to sformatuj z poziomu kompa

jesli dalej to samo to wgraj najnowszy firmware - więcej info masz na forum sansy(kozackim zresztą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam podobny problem jak kolega wyżej, a dokładniej gdy ODŚWIEŻA BAZĘ DANYCH to po 60% ekran staje się biały w prążki i nie ma z urządzonkiem rzadnej łącznści ani przez kompa ani bezpośrednio w menu. Resetowałem go 15sekund przyciskiem załączjącym i też nic. wyjmowałem również baterię aby go zresetować, też nie pomogło. :angry: Czy ktoś coś poradzi lub da namiary gdzie się dowiedzieć co ztym zrobić?

 

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to macie uwaloną pamięć(miałem biały ekran zanim zdechła mi sansa view - czytała tylko z karty ale teraz tylko startuje i nie czyta nic)....kolego richard napisałem - forum sansy(po angielsku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...