Skocz do zawartości
Gość

KRADZIEZ !!!! POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

[KRADZIEZ] - Hot Chili Zymotic z hydraulicznymi Magurami - CHARAKTERYSTYCZNY

Autor: Kuba elstir@o2.pl

Data: May 11 2003 16:42:09

 

 

Witam,

Przydazylo mi sie nieszczescie. Skradziony rower to:

 

Hot Chili Zymotic - sztywna aluminiowa rama i widelec. W momencie

kradziezy rama byla koloru zoltego, a widelec niebieski. Cechy

charakterystyczne: hamulce hydrauliczne Magura (zielono-zolte), wisniowe

stery kierownicy, pedaly Time, przednie koło czarne, tylne srebrne

(mavic), oba kola na slickach. Rower zostal ukradziny w piatek (9 maja) w

Warszawie na Mokotowie.

 

ZA ODNALEZIENIE BARDZO WYSOKA NAGRODA !!!

 

Kontakt:

Kuba Wasilewski

tel.: 501345285

GG: 1394859

e-mail: elstir@o2.pl

 

Gdzie jeszcze mozna zglosic kradziez roweru (portale rowerowe, inne grupy,

itp.)?

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam,

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kur***

troche drogi ten rowerek zapewne:/

widzialem te hamulce swego czasu.....po ch*** one, to nie wiem :)

mnie tam wystarcza vbrake-i :)

Jakbyś trialował i centrował obręcz tak że ma odbicia 4cm. to byś docenił tarcze :P.

 

UD: Powałiło mi się że to tarcze :). No chyba że to hydrauliczne tarcze ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

Graham nieobraz sie ale... ty sie dziwisz ze go zwineli? Ja sie dziwie ze masz nadzieje ze go jeszcze odzyskasz. Nieiwsz jaka jest sytuacja ze zlodziejami o malej szkodliwosci? Nastepnym razem kup sobie jakiegos gianta za 700zl...

Wspolczuje ci graham bo wiem co czujesz i zycze ci powodzenia w odzyskaniu tej wspanialej maszynki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rower z lekka crossowy...krece sie po wawie..jak cos takiego zauwaze to dam znac... Igrok..wiesz jak chcesz sobie konretnie pojezdzic....poskakac...to Gianta za 700 to se mozna......no!

poza tym wielu moich kumpli jezdzi na sporo drozszych rowerkach i jeszcze im nie pokradli..kwestia szczescia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

To prawda... ale wlasnie kwestia szczescia bo rower trudniej zabezpieczyc niz np. samochod... wlasnie takie rowerowe cacka so towarem pierwszej potrzeby... no szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

Ja tak ale bardziej cos niz jezdzisz :> Jakies 5 lat temu kupilem sobie gianta za 700 zlotych... jak jest cieplo to wybieram sie na wycieczki itp, choc takie prawdziwe jezdzenie po gorach itp. to raczej nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taki drogi to mogles go ubezpieczyc .  

a teraz to raczej nie znajdziesz .

Powiedz gdzie :/ Czytam ostatnio grupe pl.rec.rowery i ktos dowiadywal sie w PZU jak jest z ubezpieczeniem roweru i nie jeste to wcale latwa sprawa. Wlasciwie to polowy rzeczy nie wiedzieli - to nie pewne, tamto niewiadome...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie jakis zaj.eb.any dresiarz ukradl bo kto inny

mi kiedys tez ukradli rowery

1 kradziez 2 rowerki na raz - wartosc 1 5000zl 2 rowerka 2 tys - sprawcow znam i jak zobacze to ich wreszcie nastukam

wczesniej przed ta kradzieza walneli mi tez rowerek o wart 2tys przed sklepem - tez byl to dresiaz widzialem jego ryj!!!

...za.je.bac. sku.rw.ysy.,now!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, mi nie kosneli (ma jakieś 3 miechy). Ale zresztą nie wiem czy się opłaca zakosić SM/RTA z amnortyzatorami... Chyba sie nie opłaca.... NO I DOBRZE !!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... chyba najlepiej taki nowy rowerek mocno "poprzecierać" tu i ówdzie, żeby sobie myśleli, że to jakiś gruchot z Geanta za 200zł :? 

A ja chcę sobie sprawić jakąś Meridę za 2-3k... :/

przyjedz do wroca mamy tu fajny sklep SSC

wiem ze to pol polski ale warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... chyba najlepiej taki nowy rowerek mocno "poprzecierać" tu i ówdzie, żeby sobie myśleli, że to jakiś gruchot z Geanta za 200zł :? 

A ja chcę sobie sprawić jakąś Meridę za 2-3k... :/

przyjedz do wroca mamy tu fajny sklep SSC

wiem ze to pol polski ale warto :)

Hehehe, kto wie kto wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość igrok

nastepny topic o kradziezy.... ten swiat schodzi na psy

Bylem sceptyczny od poczatku do tego tematu ale musze zwrucic chonor ai zarazem poprzec tego typu akcje... wlasnie byl u mnie koles i mu powiedzialem o tym roweze a on mowi: spoko, na gupie xxx (jakas o samochodach niepamietam) jakis gostek napisal ze mu zwineli zielonego forda ktory mial zapieczone chamulce, i jeszcze dodal kilka szczegolow... jakis czas pozniej ktos odpisal ze widzial kilku gnoji pchajacych takiego forda do garazu- podal namiary... facet odzyskal woz !!!

 

Graham zycze ci powodzenia obys mial podobne szczescie, a tych gnoji... uciac lapy jak w islamie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastepny topic o kradziezy.... ten swiat schodzi na psy

Bylem sceptyczny od poczatku do tego tematu ale musze zwrucic chonor ai zarazem poprzec tego typu akcje... wlasnie byl u mnie koles i mu powiedzialem o tym roweze a on mowi: spoko, na gupie xxx (jakas o samochodach niepamietam) jakis gostek napisal ze mu zwineli zielonego forda ktory mial zapieczone chamulce, i jeszcze dodal kilka szczegolow... jakis czas pozniej ktos odpisal ze widzial kilku gnoji pchajacych takiego forda do garazu- podal namiary... facet odzyskal woz !!!

 

Graham zycze ci powodzenia obys mial podobne szczescie, a tych gnoji... uciac lapy jak w islamie!!!!

ja pierdziele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...