Skocz do zawartości
Nicolass

13", Grafika Dedykowana - Solidny Sprzęt Na Lata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, muszę szybko kupić laptop i mam w stosunku do niego specyficzne wymagania. Oczekuję od notebooka, by miał:

 

Matryca: 13-cali, matowa, półmatowa itp - ważne by to nie było lustro które wszystko odbija

Procesor: Mocny i możliwie energooszczędny - P8600 lub coś innego

GPU: Niezintegrowane, może to być RADEON lub GeForce, może być słaba, ale żeby nie była zintegrowana - musi też posiadać własną pamięć

RAM: Minimum 3 GB

Dysk: Obojętnie, może mieć małą pojemność, ale nie mniej niż 80 GB

Napęd: Minimum to nagrywarka DVD

 

No i tyle. Oczywiście szukam konstrukcji mocnej, zwartej, trwałej, solidnej, bez zbędnych bajerów. Chciałbym obudowę, która nie świeci się jak psu jajca, ze każdy odcisk widać - szukam porządnej konstrukcji na lata, z którą nie trzeba się pieścić. Mile widziany czas pracy na baterii dłuższy niż 3h przy normalnym używaniu. Chciałem kupić Dell Vostro 1320 z GeForce 9300GS i CPU P8600, ale on ma status end of life i firma, w której pracuje, nie może mi go zamówić.

 

Jeżeli chodzi o cenę, maksymalnie 4000 zł. Jesteście w stanie coś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...