Skocz do zawartości
makumba

Zasilacz Do Xtreme

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio mój Seasonic S12-600 poszedł z dymem i pociągnął wszystko poza prockiem i pamięciami ze sobą.

Potrzebuje jakiegoś mocnego i w miarę opłacalnego zasilacza do xtreme oc (oczywiście nie jakiegoś starego sprzętu)

Zwróciłem uwagę na następujące zasilacze:

CHIEFTEC CFT-750-14CS - 324,59 zł

OCZ700MXSP-EU - 382,00 zł

 

Szczególnie ten chieftec mi się bardzo podoba.

Oczywiście jestem otwarty na propozycje innych zasilaczy, w sumie po to pisze tu na forum.

Przydałoby się, żeby było modularne okablowanie.

 

Z góry dzięki i pozdrawiam

 

Edit: zapomniałem dodać, że będzie single GPU typu gtx280

Edytowane przez makumba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać, że będzie single GPU typu gtx280

Mam wrażenie, że 700W albo 750W to troche za dużo, nawet jak na mocny OC. Myślę, że zasilacz typu:

http://zenfist.pl/corsair-hx620-cmpsu620hx...20w-p-1487.html (cena wzięta z choinki moim zdaniem?)

A z trochę niższej półki tego samego producenta:

http://www.agito.pl/zasilacze/corsair-tx65...221.334510.html

Ja zasilam single GPU + podkręcony proc Q9550 na wyższym dość dużo napięciu i mój zasilacz daję rade(Corsair 550W), tek więc z moim zdaniem 650W to wystarczająco dużo. Na single GPU nie ma sensu chyba wydawać więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...