Skocz do zawartości
PelikanQ

Internet Przez Usb?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.Mam takie szybkie pytanie.Czy dałoby radę podłączyć w jakiś sposób modem Scientific Atlanta (zdjęcie modemu)

przez USB do komputera,aby był bezkolizyjny internet?Nie mogę podłączyć przez Ethernet bo nie mam karty sieciowej.Na tej płycie z modemem niby były sterowniki,ale nic to nie dało,jest napisane,że są zainstalowane a żadnego efektu nie ma,raz tam odpaliły się google,ale cały czas jest w prawym dolnym rogu znaczek żółtego trójką przy ikonie połączenia internetowego (ograniczony dostęp lub brak łączności)

Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę podłączyć przez Ethernet bo nie mam karty sieciowej

Karta sieciowa kosztuje kilkanaście złotych, a jest to rozwiązanie o niebo lepsze niż USB. Edytowane przez Dj_AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta sieciowa kosztuje kilkanaście złotych, a jest to rozwiązanie o niebo lepsze niż USB.

 

 

Ja mam 1 MB i już rok siędzę na routerze podpiętym pod USB i wszystko mi działa jak należy :-D

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się kiedyś z siecią kablową, w której było filtrowanie po MAC'u. W przypadku podłączenie modemu poprzez lan, dostawca widział mac karty sieciowej komputera i ten mac dopuszczał. Przy połączeniu przez usb dostawca widział mac modemu od strony usb. Trzeba było zadzwonić do dostawcy, odczytał mac po usb i go dopuścił. Może Twój dostawca też tak utrudnia życie ludziom. Zadzwoń i zapytaj.

U mnie dla odmiany, gdybyś miał kosiarkę ze złączem lan to po podłączeniu do modemu miałaby od razu internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...