Skocz do zawartości
seba84_2005

Kalendarz Cooling.pl 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadasz fajnie zmodowany komputer z chłodzeniem aktywnym bądź cieczą, a może masz kolegę który taki posiada i nigdy się nie chwalił? Chcesz aby widniało zdjęcie Twojej multimedialnej maszynki na ścianie gdzie tylko sobie zapragniesz?

To coś dla Ciebie!


Dołączona grafika



Z przyjemnością firma Cooling.pl przy współpracy z użytkownikami portalu www.chlodzenie.net organizuje casting, w którym nie jest ważne, czy wydałeś na niego kupę kasy. Liczy się to jak zaprezentujesz go na fotografii, nie piszę tu o konkursie fotograficznym, po prostu do niecodziennego wyglądu komputera dochodzi jakość pokazania go nam ;)

Jak już pisałem potrzebujemy fajne fotki w dobrej jakości, najlepiej mieć kilkanaście i wybrać z nich 3, te które Twoim zdaniem są dla Ciebie najładniejsze i pokazują to co wyróżnia Twój PC od innych.
Każdy z uczestników po zaakceptowani zdjęć będzie uprzejmie poproszony o podpisanie deklaracji, w której udziela zgody na publikację swoich zdjęć w skali krajowej. Dodatkowo gotowe kalendarze zostaną rozesłane do kluczowych producentów akcesoriów chłodzenia naszych blaszaków.

Serdecznie Zapraszamy :wink:


Wymagania:
Prosimy o przesłanie na niżej podane adresy mail 3 fotek w rozdzielczości 640 x 480*
Zgłoszenia przyjmujemy max do 20-11-2009

1: seba84_2005@op.pl
2: doctor.malikus@gmail.com

*dlaczego taka rozdzielczość? Przesyłanie nam zdjęcia w pełnym rozmiarze jest uciążliwe i czasochłonne, dlatego zmniejszenie zdjęcia do takich rozmiarów wystarczy nam do zredagowania tego co przedstawia i w późniejszej kwalifikacji autor zostanie poproszony o przesłanie zdjęć w oryginale.
Kalendarz będzie dostępny odpłatnie (cena zostanie ustalona przy zakończeniu projektu) autor fotek opublikowanych w kalendarzu dostaje 1 egzemplarz za free, czyli nic go to nie kosztuje.
Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z powodu bardzo malego zainteresowania, zdecydowano sie na kalendarz w ktorym uzyto projekty trzech LC maniakow: Malik, Screamer, Seba84_2005. Kalendarz ma rozmiar A1 i wkrotce bedzie dostepny:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 2011 ja się załapię :) na bank :)

 

a obecny jest ekstra ;) szkoda tylko że tak małe zainteresowanie...

 

jedna uwaga Screamer zwaliłeś swoje chłodzenie. też masz układ węży jak każdy inny ten wcześniejszy z ułożeniem pionowym był dużo lepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz ładny :rolleyes: Ciekawie rozplanowana kompozycja i miła odmiana od kartkowania.

 

2011 - też planuję się załapać jak tylko skończę 3 rewizję, nad która męczę się już prawie rok.... Uhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech... cos jak Benchmarkowy byscie zrobili ;P

 

3427973[/snapback]

A cena?

taki skromny trochę wyszedł ;) Może kartkowany z dużymi zdjęciami byłby lepszy :razz:

W zeszlym roku byl kartkowany, uznalismy ze taka forma bedzie w tym roku. Wstepnie kalendarz bedzie dodowany do zakupow w sklepie cooling.pl

 

Ale nie wyklucza sie kupna osobno. Cena w tym przypadku nie zostala jeszcze ustalona, bedzie znana jak ruszy druk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku wysłałem na życzenie ponad 100 zdjęć i żadne nie przypadło im do gustu, więc chyba nie pasuje im jak ktoś kupuje u nich i potem chce być w kalendarzu ...

 

Co do kalendarza to w obecnej formie to DNO, czemu Coolin nie rozesłał tej informacji do swoich klientów ????, bylo by większe zainteresowanie ...

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie wiedziałem, że już jest :)

 

jedna uwaga Screamer zwaliłeś swoje chłodzenie. też masz układ węży jak każdy inny ten wcześniejszy z ułożeniem pionowym był dużo lepszy...

Eee tam, takie ułożenie jest najbardziej rozsądne. Zresztą mała zmiana będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku wysłałem na życzenie ponad 100 zdjęć i żadne nie przypadło im do gustu, więc chyba nie pasuje im jak ktoś kupuje u nich i potem chce być w kalendarzu ...

 

Co do kalendarza to w obecnej formie to DNO, czemu Coolin nie rozesłał tej informacji do swoich klientów ????, bylo by większe zainteresowanie ...

Nie liczy sie ilosc zdjec a jakosc. Kalendarz nie byl robiony w tym celu aby umiescic w nim klientow firmy. Wiec takie rozumowanie jak przedstawiles jest totalnie bledne. Bylo ogloszenie, byla informacja ze zostana wybrane najladniejsze zgloszone zdjecia i takie wlasnie zostaly wybrane.

 

Co do kalendarza 2010 ... kwestia gustu, jednym sie podoba drugim nie... kazdy ma prawo do oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo uważam, przyszłoroczny kalendarz będzie pomyłką, jak przez 4 miesiące będziemy gapić się na ten sam układ.

 

Malik jakość była dobra, nawet wyższa niż niektóre z kalendarza (mam go i wiem), ale obecnego nie wezmę ze względu na tą monotonność. Poza tym ten kalendarz to jedno wielkie kolesiostwo, czemu znów jest twój układ ?, czemu nie dasz szansy innym ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shoxeh

Poza tym ten kalendarz to jedno wielkie kolesiostwo, czemu znów jest twój układ ?, czemu nie dasz szansy innym ?.

Bo tak jak powiedziales - kolesiostwo rządzi ;) Zdjęcia do kalendarza powinny oceniać osoby z cooling, mareczek i t.luk np. Wtedy nie mieliby może tego głupiego przeświadczenia "omg malik, przeciez on musi być"...

 

Nie chce zaczynać wojny, ale malik ma bardzo przeciętne WC w porównaniu do niektórych chociażby na XS w galerii, a tutaj chyba stał się jakimś wyznacznikiem jakości. Swoją drogą - kiepski wybór..

Edytowane przez shoxeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla waszej informacji to wlasnie cooling wybieral zdjecia nie ja, nie seba czy screamer. Osobiscie wystapilem nawet aby cooling nie umieszczal moich zdjec, gdyz podejrzewalem ze wlasnie takie slowa padna. Dlatego jezeli Pavlo i Shoxeh - spec od przecietnych wc - macie jakies ale to prosze sie zgloscic z tym do cooling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pomysł kalendarza świetny ale boli ilość układów, a raczej ich niedobór. Co by nie mówić, największy krytyk musi przyznać - układy perfekcyjne.

 

Mnie osobiście chyba nie stać na porządne LC, marzyłby mi się kalendarz świetnie zorganizowanych i ciekawych obudów ze sprzętem oczywiście wypaśnym :) Oby więcej takich pomysłów :)

 

Pozdrawiam, Androctonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę się spóźniacie z tymi kalendarzami bo będzie jak w tamtym roku ze minie styczeń 2010 a kalendarzów jeszcze nie będzie takie rzeczy się produkuje dużo wcześniej pavlo zamów sobie fotografa do domu to na pewno trafisz na okładkę kalendarza w rzeczywistości wszystkie układy wc wyglądają przeciętnie to tylko efekt dobrego ujęcia dobrego aparatu no i obróbka w photoshopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę się spóźniacie z tymi kalendarzami bo będzie jak w tamtym roku ze minie styczeń 2010 a kalendarzów jeszcze nie będzie takie rzeczy się produkuje dużo wcześniej pavlo zamów sobie fotografa do domu to na pewno trafisz na okładkę kalendarza w rzeczywistości wszystkie układy wc wyglądają przeciętnie to tylko efekt dobrego ujęcia dobrego aparatu no i obróbka w photoshopie

Jak twoim zdaniem wygląda nieprzeciętne WC? Zapewne w główce masz jeden widok:

Dołączona grafika

 

tylko nas^&%^rać i masz w 100% nieprzeciętne WC panie matik16 :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat uklad malik'a jest dosc ciekawey ;) Mi osobiscie nie za bardzo podoba sie uklad na 4 ostatnich miesiacach . Pierwsze 4 miesiace sa bardzo fajnie zrobione szkoda ze zabraklo dalej tego zroznicowania , kalendarz dobrze zaczety lecz pozniej spaprany (moze z braku czasu zrobiony na odpier....), takie jest moje zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pie#$#@$%olić smuty na forum ( w większości posiadacze LC ) byście się zabrali za robienie w końcu porządnych układów a nie przeglądacie XS i wzdychacie jakie oni tam maja LC... je#$%$#bie mnie to jakie oni tam mają. Tu jest Polska! A nie USA skupcie się na swoim nie chwalcie cudzego. Skoro nie ma kalendarza w większej ilości zdjęć to znaczy, że nadesłane zdjęcia i projekty dosłownie były do [gluteus maximus].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pie#$#@$%olić smuty na forum ( w większości posiadacze LC ) byście się zabrali za robienie w końcu porządnych układów a nie przeglądacie XS i wzdychacie jakie oni tam maja LC... je#$%$#bie mnie to jakie oni tam mają. Tu jest Polska! A nie USA skupcie się na swoim nie chwalcie cudzego. Skoro nie ma kalendarza w większej ilości zdjęć to znaczy, że nadesłane zdjęcia i projekty dosłownie były do [gluteus maximus].

Tylko nie wszyscy mają pieniądze na markowy sprzęt, i kombinują w zaciszu domowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nikt z nas tych zdjęć nie wybierał. Wybierała ekipa z Cooling, więc nie rozumiem o co ten harmider? Że ktoś się nie dostał? Z tego co wiem było setki zdjęć boxów i poplątanych kabli - super byłby z nich kalendarz :lol2:

 

Wyluzujcie, nikt Wam nie każe go kupować :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...