Skocz do zawartości
Bulizzor

Wifi Wlan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pytam z ciekawości, bo mam nokie 5800express music z WIFI. w domu mam internet z vectry podzielony na 2 kompy (router wifi D-Link) + telefon też bez problemu się przez niego łączy, no i internet fajnie śmiga do czterech pięter niżej w bloku na moim telefonie przez WIFI. Ostatnio byłem w barze w mieście obok (15km odległości) i jak włączyłem skanowanie sieci WLAN w telefonie by zobaczyć czy z czymś się połączę to o dziwo znalazłem swoją sieć domową! i normalnie net mi śmigał! jakim cudem? czyżby urządzenia były na tyle mądre że połączyły mnie z netem przez inne hot spoty?

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mogles znaleźć 15km od domu Twoja siec WiFi :lol:

 

Zapewne masz jakas standardowa nazwe sieci w swoim ruterze typu belkin54g itp. Pewnie ktos ma tkaie same urzadzenie a ze nie umial zmienic nazwy sieci oraz dodac hasla polaczyles sie z netem u kogos. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mogles znaleźć 15km od domu Twoja siec WiFi :lol:

 

Zapewne masz jakas standardowa nazwe sieci w swoim ruterze typu belkin54g itp. Pewnie ktos ma tkaie same urzadzenie a ze nie umial zmienic nazwy sieci oraz dodac hasla polaczyles sie z netem u kogos. Tyle.

sieć nazwałem "dlink" więc niestandardowo choć przy dużym zbiegu okoliczności pewnie mogło tak się stać jak prawisz :D zobacze za jakis czas znowu czy sie uda hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...