Skocz do zawartości
Dezet90

Zalman Gs1000 Powered By Dezet

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko bardzo ładnie, ale...

 

po raz kolejny przeżywam Deja Vu :P

 

wszystkie rozwiązania jak u użytkownika Screamer z konkurencyjnego forum!

 

choć i na tamtym forum znalazło się wielu naśladowców!

 

żeby nie było wszystko ładnie ale brakuje mi inwencji własnej bp jak to napisałeś jest to TWÓJ drugi ukończony projekt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich znowu nasladowcow?

99% ludzi ktorzy wykorystuja oploty w kolorze BLUE-BLACK na 1 kabel to nasladowcy? Wez nie swiruj...

 

Mod dezeta swietny w swojej prostocie. Czystko, ladnie i bez kombinacji. Nie wiem czego sie czepiasz szczerze mowiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Protoplasta:

http://forum.pclab.pl/t408021.html

 

http://forum.pclab.pl/t477766.html

http://forum.pclab.pl/t487406.html

Jakbym nie miał lenia, to wkleiłbym jeszcze kilka tematów. Wszędzie to samo.

Po 1: Temat Ilear'a został założony jako trzeci (nie rozumiem wogóle po co podales do niego link) ;]

Po 2: Obaj panowie to znajomi, rozmawialismy duzo na temat tej obudowy i doszlismy do pewnych wnioskow, z ktorymi sie nie podziele, bo to moja sprawa ;]

Po 3: To jest moja obudowa, wazne ze mi sie podoba, ze sam to wszystko zrobiłem. Nie widze problemu w tym, ze uzylem tej samej firmy do schlodzenia podzespolow ;]

 

PS

Dołączona grafika

Teraz jest juz inaczej, zadowolony ;]

Edytowane przez Dezet90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, przedmówcom chyba chodziło o to, że jak ktoś wozi się po mieście stuningowanym Matizem to OK, ale nie ma się czym chwalić - tych samochodów jest od groma i niczym się od siebie nie różnią, bo wszystkie mają takie same chromowane kołpaki.

 

[obrócony Tr - zajebista modyfikacja!]

 

Teraz jest juz inaczej, zadowolony ;]

A to przepraszam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczyna brakować mi komentarzy Carl0sa w tym dziale.

Po co kopiować ten sam styl chłodzenia i aranżacji obudowy? Nie mówiąc już o gorszych zdjęciach. Screamerowi ładniej wychodzą.

To nie było kopiowanie ;] " Nie mówiąc już o gorszych zdjęciach." - zabawne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1: Temat Ilear'a został założony jako trzeci (nie rozumiem wogóle po co podales do niego link) ;]

Po to, żeby pokazać że wszyscy klepią to samo. Nie odbieraj tego atak na Twoją osobę. Po prostu nie widzę tutaj niczego ciekawego, bo to żaden mod, a kupić obudowe zalmana i wypchać ją żelastwem od TR każdy potrafi. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie, nie bede tego komentował bo Wam sie tylko głupio zrobi .. ;) Myslalem, ze sa tutaj madrzy i wyrozumiali uzytkownicy, ale coz.. tak jak myslalem, mylilem sie :E Myslicie, ze ludzie nie bd jej przerabiac bo przejmą sie takim waszym glupim gadaniem? hehe powodzenia ;)

Edytowane przez Dezet90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie, nie bede tego komentował bo Wam sie tylko głupio zrobi .. ;) Myslalem, ze sa tutaj madrzy i wyrozumiali uzytkownicy, ale coz.. tak jak myslalem, mylilem sie :E Myslicie, ze ludzie nie bd jej przerabiac bo przejmą sie takim waszym glupim gadaniem? hehe powodzenia ;)

Zaskocz mnie. Bo na razie się pogrążasz na całej linii. I zaczynasz pieprzyć jak potłuczony.

 

No ale wiele nie mogę wymagać od człowieka który na dzień dobry zaczyna przygodę z PPC tematem jak podkręcić w Ekstremalnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce uslyszec od Ciebie, ze Zalman Screamera to także ( :lol2: ) nie byl zaden mod tylko wyklejenie obudowy matami ;]

Znajdź mi wypowiedz Screamera w której mówi że jego GS1000 to mod. Do tego swojego czasu On gdzie nie gdzie przycinał swoją obudowę a na obecnym poziomie zabawy LC składa coś przy czym Twój mod to pierdnięcie niemowlęcia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mi wypowiedz Screamera w której mówi że jego GS1000 to mod. Do tego swojego czasu On gdzie nie gdzie przycinał swoją obudowę a na obecnym poziomie zabawy LC składa coś przy czym Twój mod to pierdnięcie niemowlęcia :]

Weźcie sie sami do roboty, zrobcie cos bo wiedze, ze tutaj tylko potraficie lapac ludzi za slowka i krytykowac :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie sie sami do roboty, zrobcie cos bo wiedze, ze tutaj tylko potraficie lapac ludzi za slowka i krytykowac :angry:

Mówiłem już że się pogrążasz?

Czemu zmuszasz innych do rzeczy na które nie mają ochoty i ( a może przede wszystkim ) czasu dlatego że Ty nic nie pokazałeś?

Dlatego masz IMHO 2 wyjścia - pierwsze to prostsze czyli wylogować się z forum PPC i mieć spokój. Drugie - jest już wyzwaniem - zacisnąć zęby i w końcu pokazać modyfikację a nie smucić i pieprzyć jak połamane dziecko dynamicznego IP od monopolisty.

 

Chociaż szczerze mówiąc - po tonie cytowanej wypowiedzi - nie widzę alternatywy prócz porzucenia tego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzac na ta modyfikacja zatesknilem za pracami Grzecha... nic dziwnego ze ta sztuka umiera skoro ludzie takie cos nazywaja modyfikacjami, wentylatory wiatrakami, a za oplatanie glupiego przewodu placa 150pln :damage_wall: mniej demotywujace jest chyba prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego...

 

edit:

 

do autora: bez urazy, Twoj komp prezentuje sie super, ale na pewno nie jest to modyfikacja... co bym poprawil?

 

1) przemalowal gore i spod budy, ten polysk wpienial by mnie nieziemsko

2) zmienil okno - na bardziej wymyslne...

3) pomyslal nad zagospodarowanie miejsca, na razie to wyglada tak, ze kupiles wypas kompa, wsadziles do wypas duzej budy, a pusto w srodku jak w murzynskiej chacie...

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...